Özel Sanko Koleji Münazarada Gaziantep'i Başarıyla Temsil Etti - Son Dakika

Özel Sanko Koleji Münazarada Gaziantep'i Başarıyla Temsil Etti

28.11.2012 17:51
Özel Sanko Koleji Münazarada Gaziantep'i Başarıyla Temsil Etti, System.String[]

Özel Sanko Koleji öğrencileri, Özel Okullar Birliği tarafından 4'üncüsü düzenlenen 'Türkiye Münazara Şampiyonluğu' elemelerinde Gaziantep'i başarıyla temsil etti.

Özel Sanko Koleji öğrencileri, Özel Okullar Birliği tarafından 4'üncüsü düzenlenen 'Türkiye Münazara Şampiyonluğu' elemelerinde Gaziantep'i başarıyla temsil etti.

Ankara'da yapılan münazaranın ilk turunda yer alan Özel Sanko Koleji öğrencilerinden Fatih Kemal Öksüzoğlu, Halil Can Hidayet, Ahmet Murat Hatabay, Merve Sadioğlu ve Furkan Anlar başarılı performansları ile İstanbul'da yapılacak Şampiyonluk ikinci turuna katılmaya hak kazandı. Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Murat Köylüoğlu, ekonomi, siyaset, spor, sağlık, hukuk ve genel kültür dallarında öğrencilerin düşünme ve konuşma becerilerinin, konuları tez - anti tez şeklinde savunabilmelerinin geliştirilmesinin amaçlandığı münazarada geçtiğimiz yıl bölge birincisi olduklarını anımsattı.

Öğrencilerin tartışılan konuları sağlam ve tutarlı bir şekilde savunarak bilgi donanımlarını da sergilediklerini belirten Köylüoğlu, "Ankara Büyük Fen Koleji'nde yapılan ve aralarında Ankara TED Koleji, ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları, İzmir Türk Koleji, Mehmet Emin Resulzade Okulları, Ege Koleji gibi okulların yer aldığı münazaranın İstanbul'da yapılacak ikinci turundan sonra şampiyonluk final turu Antalya'da gerçekleştirilecek" dedi. - GAZİANTEP

Özel Sanko Koleji Münazarada Gaziantep'i Başarıyla Temsil Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Özel Sanko Koleji Münazarada Gaziantep'i Başarıyla Temsil Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kaçak kazı yapan şahıslar, tünele havalandırma sistemi bile kurmuş Meteorolojiden 3 bölge için sağanak ve poyraz uyarısı Taksim'de maske takmadığı için ceza yiyen gençten ilginç tepki: İtiraz ederiz, olmazsa öteki tarafta görüşürüz Son Dakika: Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alacak! Atamalarda mülakat yapılmayacak Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu