(Özel) Sarıyer'de polis ekiplerini şoke eden uyuşturucu düzeneği - Son Dakika

(Özel) Sarıyer'de polis ekiplerini şoke eden uyuşturucu düzeneği

10.09.2019 11:04
(Özel) Sarıyer'de polis ekiplerini şoke eden uyuşturucu düzeneği, System.String[]

Sarıyer'de şüphe üzerine bir otomobili durduran polis ekipleri, akıl almaz bir düzenek keşfetti.

Sarıyer'de şüphe üzerine bir otomobili durduran polis ekipleri, akıl almaz bir düzenek keşfetti. Havalandırmaya kurulan otomatik düzeneği çözen ekipler, çok sayıda satışa hazır "kokain" maddesi ele geçirdi. Düzenek kameralara yansırken, torbacı sürücü ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Sarıyer Ayazağa Dereboyu Caddesi üzerinde geçtiğimiz 31 Ağustos Cumartesi günü saat 20.30 sıralarında devriye gezen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, cadde üzerinde seyir halinde olan bir otomobilden şüphelendi. Polis ekipleri aracı durdurarak sürücünün üzerini aradı. Ancak herhangi bir suç unsuru bulanamadı. Otomobilde de inceleme yapan ekiplerin dikkatini ön konsol çekti. Dışarıdan bakıldığından diğerlerinden hiçbir farkı olmayan havalandırmayı çalıştıran polis, havaya giriş ve çıkışının kapalı olduğunu tespit etti.

Polis çözdüğü düzenekten "kokain" fışkırdı

Saatlerce içeride çalışma yapan polis, havalandırma içerisine aslında bir düzenek kurulduğunu, bunu ise aracı çalıştırıp far açma-kapama düğmesini otomatiğe alıp kendilerine çektikten sonra cam açma ve kapama düğmesine 2 kere basıp ortaya çıkarttı. Düğmeye bastıktan sonra havalandırmaya kurulan mekanizmayı açabilen polis, içerisinde 20 adet satışa hazır "kokain" maddesi ele geçirdi. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olayın ardından uyuşturucu maddelere polis ekipleri tarafından el konulurken sürücü U.I. ise gözaltına alındı. - İSTANBUL

(Özel) Sarıyer'de polis ekiplerini şoke eden uyuşturucu düzeneği

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa (Özel) Sarıyer'de polis ekiplerini şoke eden uyuşturucu düzeneği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Putin'in "Benim kızım da oldu, yan etkisi" yok dediği Sputnik V aşısını olan 20 kişi koronaya yakalandı Kadıköy'de 15 yıl sonra Beşiktaş'a mağlup olan Fenerbahçe'de fatura Erol Bulut'a kesildi Son Dakika! Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Tedbirlerde geç kaldınız, derhal 14 günlük sokağa çıkma yasağı uygulayın Bülent Ersoy, kürklerini kabul etmeyen ÇYDD'yi vasiyetinden çıkardı Düzce'de hava kirliliği en kötü seviyeye ulaştı, artık nefes almak bile zor Çukur'un 106. bölümünden ilk sahne yayınlandı! Selim Koçavalı öldü mü? Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Kısa çalışma ödeneğinde yeni başvurular bugün başladı Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi