Sosyal medya için video çekmek isteyen genci bayıltana kadar dövdüler - Son Dakika

Sosyal medya için video çekmek isteyen genci bayıltana kadar dövdüler

2 ay önce

Sosyal medya uygulamasına video çekmek için toplanan bir grup genç, 15 kişilik başka bir grubun saldırısına uğradı. Kavgada öfkeli grup tarafından ağır darbeler alan 15 yaşındaki genç bayılarak hastaneye kaldırıldı.

Sosyal medya uygulamasına video çekmek isteyen gençler ile bir başka genç grup arasında kavga çıktı. Kavgada bir genç, karşı grup tarafından bayılana kadar dövülerek hastanelik edildi. Bayılan genci arkadaşları kucaklarında hastaneye yetiştirirken, yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İKİ GRUP BİRBİRİNE GİRDİ

Esenyurt'ta meydana gelen olayda, sosyal medya uygulamasına video çekmek için bir araya gelen gençler ile başka bir genç grup arasında kavga çıktı. Bir sitenin kullanılmayan boş alanında video çektikleri esnada aynı alana gelen 10-15 kişilik bir grup henüz bilinmeyen bir sebeple birbirine girdi. İki grup arasında sözlü tartışma yaşandı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

TEKMELERİN ARASINDA KALDI

Kavga esnasında yere düşen Sidar A. (15) tekmelerin ve yumrukların arasında kaldı. 15 yaşındaki genç aldığı tekme ve yumruk darbeleri sonrası bayıldı. Gencin bayıldığını gören karşı grup, olay yerinden koşarak uzaklaştı. Daha sonra, arkadaşları yerde hareketsiz yatan arkadaşlarını görünce kucaklarına alarak hastaneye götürdü. Başından ve vücudunun belirli kısımlarından yaralanan gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"YERDEKİ ARKADAŞIMIZA BIÇAK ÇEKTİLER"

Bayılan gencin acımasızca dayak yediğini ifade eden arkadaşı, "Biz video çekmek için oraya geldik. Daha sonra bir grup içeriye girerek bize rahatsızlık verdi. Sonra aramızdan bir kişiye bulaşarak kavga çıkardılar. Bizde ayırmak isterken onlarla kavga etmek zorunda kaldık. Arkadaşımız Sidar yere düştü bu sırada onlarda 10-15 kişi yerdeki arkadaşımıza tekme yumruk saldırdılar. Bu gelenlerin yanında bıçakta vardı ve yerdeki arkadaşımıza bıçak çektiler ancak başka bir arkadaşımız üzerine yatarak bu olayı engelledi. Arkadaşın baygın yattığını görüp olay yerinden kaçtılar" diye konuştu.

Sosyal medya için video çekmek isteyen genci bayıltana kadar dövdüler

YORUMLAR


Son Dakika

Ulaştırma Bakanı'nın Kovid-19 önlemlerinde pasif kaldığı için görevden alındığı iddia edildi
Nurgül Yeşilçay'dan sette korona şarkısını söyleyen Erkan Petekkaya'ya zehir zemberek sözler "Virüsün pik yapması an meselesi" diyen Bilim Kurulu Üyesi: Önümüzdeki 5 gün çok önemli