Son Dakika Haberleri: Özel Timden Deaş'lının Evine Baskın: Askeri Eğitim Alıp Geri Dönmüş!

Özel Timden Deaş'lının Evine Baskın: Askeri Eğitim Alıp Geri Dönmüş!

3 gün önce

FEDERAL Başsavcılık, Hamburg Kriminal Dairesine bağlı özel timler tarafından DEAŞ'a üye olmak, askeri eğitim almak ve örgüte adam kazandırmakla suçlanan 28 yaşındaki Volkan L.'nin evin baskın yapıldığını duyurdu.

Özel Timden Deaş'lının Evine Baskın: Askeri Eğitim Alıp Geri Dönmüş!, System.String[]
FEDERAL Başsavcılık, Hamburg Kriminal Dairesine bağlı özel timler tarafından DEAŞ'a üye olmak, askeri eğitim almak ve örgüte adam kazandırmakla suçlanan 28 yaşındaki Volkan L.'nin evin baskın yapıldığını duyurdu. Gözaltına alınan Volkan L.'nin Kasım 2013'te DEAŞ'e katılmak için Suriye gittiği, burada askeri eğitim aldığı ve Mart 2014'te Almanya'ya dönerek örgüte üye kazandırmak için çalıştığı ifade edildi.

2014'te bir kişinin o dönemde DEAŞ bölgesine gitmesine yardımcı olduğu ve DEAŞ yönetimiyle üyeleri arasında kuryelik yapmakla suçlanan şüphelinin nöbetçi hakime çıkarılarak tutuklanması bekleniyor.
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 01:54 İçkiye İlaç Atılıp Atılmadığını Ölçen Bileklik Almanya'da Satışa Sunuldu Şarkıcı Doğuş, Hayranlarına Müjdeyi Verdi! Son Dakika! 4 Şehidimizin İntikamı Alındı, Sınırda 20 Terörist Öldürüldü Ekrem İmamoğlu'nun 1 Mayıs'ta Biber Gazı Yediği Görüntüler Ortaya Çıktı