Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı - Son Dakika

Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı

07.03.2015 17:31
Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı, System.String[]

Uşak'ta bulunan Özel Üftade Ortaokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün okullar arasında düzenlediği spor yarışmalarında dört birincilik ve bir ikincilik kazandı.

Uşak'ta bulunan Özel Üftade Ortaokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün okullar arasında düzenlediği spor yarışmalarında dört birincilik ve bir ikincilik kazandı. Okulun Yıldız Erkekler Futbol, Yıldız Erkekler Basketbol, Yıldız Kızlar Basketbol ve Yıldız Kızlar Kort Tenis takımları il birinciliği, Küçük Erkekler Basketbol Takımı ise il ikinciliği elde etti.

Konu hakkında basın açıklaması yapan Özel Üftade Ortaokulu Müdürü Cemalettin Baştuğ, “Üftade Eğitim kurumları, Uşak’ta hem eğitim öğretim hem de sportif ve kültürel faaliyetlerde üstün başarılar elde etmiştir. 22 yıllık tecrübesiyle Uşak’ta eğitim öğretimin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Okulumuzun fiziki yapısı ve sportif alanları, sosyal faaliyetlerimiz için yeterlidir. Bu yılki başarılarda emeği geçen basketbol koçu Mert Murat Özdemir’e, futbol antrenörü Mustafa Damat’a, kort tenisi antrenörü Tansu Bulut’a ve Beden Eğitimi öğretmeni Bahadır Döner’e, okulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı
Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Galatasaray'ın, İrfan Can için Başakşehir'le 6 milyon euroya anlaştığı iddia edildi Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde İş vaadiyle yabancı uyruklu kadınları Türkiye'ye getirip fuhşa zorlayan uyuşturucu baronunun 18 milyonluk mal varlığı dudak uçuklattı Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular