Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı - Son Dakika

Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı

07.03.2015 17:31
Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı, System.String[]

Uşak'ta bulunan Özel Üftade Ortaokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün okullar arasında düzenlediği spor yarışmalarında dört birincilik ve bir ikincilik kazandı.

Uşak'ta bulunan Özel Üftade Ortaokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün okullar arasında düzenlediği spor yarışmalarında dört birincilik ve bir ikincilik kazandı. Okulun Yıldız Erkekler Futbol, Yıldız Erkekler Basketbol, Yıldız Kızlar Basketbol ve Yıldız Kızlar Kort Tenis takımları il birinciliği, Küçük Erkekler Basketbol Takımı ise il ikinciliği elde etti.

Konu hakkında basın açıklaması yapan Özel Üftade Ortaokulu Müdürü Cemalettin Baştuğ, “Üftade Eğitim kurumları, Uşak’ta hem eğitim öğretim hem de sportif ve kültürel faaliyetlerde üstün başarılar elde etmiştir. 22 yıllık tecrübesiyle Uşak’ta eğitim öğretimin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Okulumuzun fiziki yapısı ve sportif alanları, sosyal faaliyetlerimiz için yeterlidir. Bu yılki başarılarda emeği geçen basketbol koçu Mert Murat Özdemir’e, futbol antrenörü Mustafa Damat’a, kort tenisi antrenörü Tansu Bulut’a ve Beden Eğitimi öğretmeni Bahadır Döner’e, okulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı
Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Özel Üftade Ortaokulu Sporda Dört Birincilik Kazandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

15 yıldır mezarlıkta sattığı çiçeklerle evini geçindiren kadın, kızını Oxford Üniversitesi'nde okutuyor Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada Fuhşa zorlandığını iddia ederek eşini öldüren Çilem Doğan yıllar sonra konuştu: Emine Bulut, Pınar Gültekin, Özgecan Aslan gibi olacaktım Türkiye'ye Irak'ta sinsi tuzak! ABD'nin görevini NATO devralıyor, 2 bin 500 PKK'lı teröriste eğitim verilecek Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu