Özgenç Yeni Yıl Mesajı Yayımladı - Son Dakika

Özgenç Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

02.01.2012 08:18
Özgenç Yeni Yıl Mesajı Yayımladı, System.String[]

Özgenç, Mekke'nin Fethi'nin Milâdî 1382. Yılı olması ve yeni yıl münasebetiyle mesaj yayımladı.

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Mekke'nin Fethi'nin Milâdî 1382. Yılı olması ve yeni yıl münasebetiyle yayımladığı mesajında, 2012 yılının ülkemize ve tüm insanlığa kardeşlik ruhu ile daha fazla sevgi, anlayış ve daha fazla refah getirmesi temennisinde bulundu.

KOBİ'lerin büyük hedefleri olduğuna vurgu yapan Özgenç, "Artılarıyla, eksileriyle ve hüzünleriyle dolu bir yılı daha geride bıraktık reel sektör temsilcileri olarak, ülkemizin refah ve zenginlik seviyesini ve istihdama olan katkımızı artırmak istiyoruz. Türkiye son yıllarda bir çok alanda çok büyük işler yaptı, çok büyük mesafeler kat etti. Ekonomi, eğitim ve sağlık konularında adeta çağ atladı. Makro ekonomide zirveye çıkan büyüme rakamlarımızla gurur duyduk, istihdam rakamlarının düşmesine sevindik. Aynı yolda hız kesmeden başarıların devam etmesini diliyoruz. Aynı büyümeyi mikro ekonomide yaşayamadık ama böyle olmasına rağmen yinede iyimser bir tablo çizmek istiyoruz. Her ne kadar KOBİ'ler hak ettikleri destekleri göremese de yeni yılda beklenti içerisinde olduğumuzu tekraren ifade ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, KOBİDER Yönetim Kurulu adına, Mekke'nin Fethi'nin Milâdî 1382. Yılı olması münasebetiyle bütün milletimizin fetih gününü kutlar, yeni yılın sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini dilerim" dedi.

Özgenç Yeni Yıl Mesajı Yayımladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Özgenç Yeni Yıl Mesajı Yayımladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Galatasaraylı Kevin Grosskreutz, Survivor'a gidiyor Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Prof. Dr. Bilal Eryılmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü