Özgener'in Dayı Acısı - Son Dakika
Güncel

Özgener'in Dayı Acısı

Özgener\'in Dayı Acısı

Futbol federasyonu eski Başkanı Mahmut Özgener, dayısı Seli Kibar'ın vefatıyla sarsıldı.

28.05.2014 21:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Futbol federasyonu eski Başkanı Mahmut Özgener, dayısı Seli Kibar'ın vefatıyla sarsıldı.

İzmir Belediye Başkanlığı görevini 1964-1973 arasında sürdüren Osman Kibar'ın da oğlu olan 78 yaşındaki Seli Kibar, bir süredir tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düştü. Kibar, Alsancak Hocazade Cami'nde yarın öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Bornova'daki aile kabristanına defnedilecek.

DHA(SSA) - İzmir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Özgener'in Dayı Acısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ordu'da Üretilen Kuruyemiş İşleme Makineleri 29 Ülkeye İhraç Ediliyor
  11:17 Ordu'da Üretilen Kuruyemiş İşleme Makineleri 29 Ülkeye İhraç Ediliyor

  Ordu'da üç arkadaşın 13 yıl önce açtığı fabrikada üretilen kuruyemiş kavurma ve işleme makineleri 29 ülkeye ihraç ediliyor. Giresun'da 1993 yılından itibaren gıda ve makine sektöründe çalışan Erol Akbulut, Rıza Bozkurt ve Ömer Yılmaz, daha sonra kendi işletmelerini açmaya karar verdi. Akbulut, Bozkurt ve Yılmaz, 2011'de kuruyemiş kavurma ve işleme makineleri ile entegre tesis imalatı için Ordu Organize Bölgesi'nde (OSB) 1000 metrekare kapalı alanda fabrika kurdu. Yurt dışı pazarına Rusya ile adım atan firma, şu anda Avrupa, Afrika, Asya, Kuzey ve Güney Amerika kıtalarında toplam 29 ülkeye ihracat yapıyor.

 • Diyarbakır'da Kırsal Mahallelerde Yaşayan Genç Kızlar Üniversiteye Hazırlanıyor
  11:15 Diyarbakır'da Kırsal Mahallelerde Yaşayan Genç Kızlar Üniversiteye Hazırlanıyor

  Diyarbakır'da kırsalda mahallelerde yaşayan ve dershaneye gitme imkanı bulamayan lise mezunu genç kızları, hayal ettikleri üniversiteyi kazanabilmeleri için gönüllü öğretmenler Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlıyor.

 • Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, adaylıktan çekilme iddialarına cevap verdi
  11:13 Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, adaylıktan çekilme iddialarına cevap verdi

  Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, adaylıktan çekileceklerine yönelik iddialara yanıt verdi. Altınöz, 'Yeniden Refah Partisi İBB Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz olarak açık ve net bir şekilde ifade ediyorum ki adaylıktan çekilmemiz söz konusu değil. Bu tür iddiaları şiddetle hem kınıyoruz hem de bu iddia sahiplerine ispata davet ediyoruz' dedi.

 • Altay, Trendyol 1. Lig'de en fazla gol yiyen takım konumunda
  11:13 Altay, Trendyol 1. Lig'de en fazla gol yiyen takım konumunda

  Trendyol 1. Lig'de mücadele eden Altay, bu sezon kalesinde 49 gol görmesiyle ligin en fazla gol yiyen takımı durumunda. Altay, mali ve sportif açıdan zor günler geçirirken, 25 hafta sonunda 18 puan topladı ve son sıranın bir üstünde yer alıyor. İzmir ekibi, maç başına ortalama 1,96 gol yeme ortalamasıyla dikkat çekiyor.

 • Antalya Diplomasi Forumu: Krizler Döneminde Diplomasi Önemli
  11:13 Antalya Diplomasi Forumu: Krizler Döneminde Diplomasi Önemli

  Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Onur Tepeciklioğlu, Antalya Diplomasi Forumu'nu değerlendirerek krizler döneminde diplomasinin önemine vurgu yaptı. Forumda 148 ülkeden 5 bin katılımcı yer aldı ve çeşitli küresel meseleler ele alındı. İsrail-Filistin çatışması ve Güney Afrika'nın temsili gibi konular öne çıktı. ADF, diyalog ve işbirliği için önemli bir platform olarak hizmet veriyor.

 • Samsun Canik Belediyesi 5 Yılda 262 Bin 950 Vatandaşa Sosyal Yardım Yaptı
  11:12 Samsun Canik Belediyesi 5 Yılda 262 Bin 950 Vatandaşa Sosyal Yardım Yaptı

  Samsun'un Canik Belediye Başkanı ve Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçede 5 yılda 262 bin 950 vatandaşa sosyal yardım yapıldığını açıkladı. Başkan Sandıkçı, ihtiyaç sahibi, engelli, dar gelirli ve yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını düzenli olarak takip ettiklerini belirtti.

 • Elazığ'da Dron Destekli Trafik Denetimlerinde Cezalar Yağdı
  11:12 Elazığ'da Dron Destekli Trafik Denetimlerinde Cezalar Yağdı

  Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dron destekli gerçekleştirilen trafik denetimlerinde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde telefonla konuşan ve kırmızı ışık kuralına uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı. Denetimlerin gün içerisinde kentin farklı noktalarında devam edeceği öğrenildi.


Advertisement