Son Dakika Haberleri: Özgürlük Anıtı Müzesi Ziyaretçilere Açıldı

Özgürlük Anıtı Müzesi Ziyaretçilere Açıldı

7 gün önce

- Özgürlük Anıtı Müzesi ziyaretçilere açıldıNEW YORK - ABD'nin New York şehrinde yapımı tamamlanan yeni Özgürlük Anıtı Müzesi ziyaretçilere açıldı.

- Özgürlük Anıtı Müzesi ziyaretçilere açıldı

NEW YORK - ABD'nin New York şehrinde yapımı tamamlanan yeni Özgürlük Anıtı Müzesi ziyaretçilere açıldı.
Yeni Özgürlük Anıtı Müzesi, New York'ta kapılarını ziyaretçilere açtı. Yaklaşık 100 milyon dolara mal olan ve 26 bin metrekarelik alana yapılan müze, heykelin tarihine, tasarımına ve yapımına ışık tutmayı amaçlıyor.
Her yıl 4 milyondan fazla ziyaretçinin akın ettiği Özgürlük Anıtı'nın tüm özellikleri ve şu ana kadar bilinmeyenler müzede ayrıntılı bir şekilde tanıtılacak. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği ve sadece bir kısmının heykelin içini görebildiği Özgürlük Anıtı'nda yeni müzenin açılmasıyla bir çok ziyaretçinin heykelin içine çıkmadan çıkmış gibi hissedebilecekleri belirtiliyor. Yeni müzeyle ziyaretçilere eşsiz bir Özgürlük Anıtı gezisi sunulması hedefleniyor.
Müzede New York kentinin benzersiz manzarası da ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca ziyaretçilere New York şehrindeki Liberty (Özgürlük) adası üzerinde inşa edildiği 1886 yılından bu yana Amerika'nın simgesi olan Özgürlük Anıtı'nı müzede derinlemesine keşfetme imkanı sunuluyor.
Müzeye giriş ise ücretsiz.
Özgürlük Anıtı Müzesi Ziyaretçilere Açıldı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:13 Kaynak: İHATrump'tan Yeni Huawei Açıklaması: Ticaret Anlaşması Çerçevesinde Çözülebilir Huawei CEO'su Kendi İşletim Sistemleri İçin 2020 Yılını İşaret Etti 88 Yaşındaki Kadına Yumruk Atan Tekerlekli Sandalyeli Saldırgan, Kaçarken Bir Anda Ayaklandı SpaceX 60 İnternet Uydusunu Uzaya Gönderdi