Özhan'dan 'Bursa Fotofest'e Destek - Son Dakika

Özhan'dan 'Bursa Fotofest'e Destek

08.09.2012 11:15
Özhan'dan 'Bursa Fotofest'e Destek, System.String[]

Fotoğrafın renkli dünyası, Bursa'dan dünyaya Özhan Marketler Zinciri'nin desteğiyle sunulacak.

Özhan Marketler Zinciri, Türkiye'nin tek fotoğraf festivali olan 'Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (Bursa FotoFest)'e, Bursalı fotoğraf sanatçılarının sergilerinin sunumunda destek verdi.

Fotoğraf gönüllülerini 2'inci kez Bursa'da buluşturacak olan 'Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (Bursa FOTOFEST 2012), 15 – 21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bursa FOTOFEST, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO) ana sponsorluğunda düzenleniyor.

ÖZHAN FOTOĞRAF SANATÇILARININ YANINDA

Ortadoğu ve Doğu Avrupa'nın en büyük fotoğraf festivali olan ve bu yıl 'İnsanlığın İzleri' konu başlığıyla gerçekleştirilen Bursa Fotofest 2012'de yer alacak Bursalı fotoğrafçıların sergileri, Özhan Marketler Zinciri'nin katkılarıyla sanatseverlerle buluşacak. Festivalin tanıtım toplantısında Özhan Marketler Zinciri Danışmanı Sabri Erdem ve Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz da hazır bulundu. Erdem, Bursa'nın tanıtımına katkı sağlayacak, her türlü kültür ve sanat etkinliklerine destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi. Ayşen Yılmaz ise Bursa'nın ileride fotoğrafla anılan bir kent olma hedefinde her zaman fotoğraf severlerin yanında olacaklarını söyledi.

Özhan'dan 'Bursa Fotofest'e Destek

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Özhan'dan 'Bursa Fotofest'e Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İYİ Parti milletvekili Ümit Özdağ, FETÖ sözleri nedeniyle disipline sevk edildi Koronavirüse yakalandığını açıklayan Irmak Ünal'ın göğüs dekoltesi dikkat çekti Nice'teki bıçaklı saldırı sonrası Fransa'da terörle mücadele planı "acil saldırı" seviyesine çıkarıldı Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'çanta' yanıtı: Yüreğin varsa beraber tartışalım Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin art arda açıklamalar: Şiddetle kınıyoruz Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi