Özhaseki 2011'i Değerlendirecek - Son Dakika

Özhaseki 2011'i Değerlendirecek

06.01.2012 13:12
Özhaseki 2011'i Değerlendirecek, System.String[]

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, düzenleyeceği basın toplantısı ile 2011 yılının değerlendirmesini yapacak.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, düzenleyeceği basın toplantısı ile 2011 yılının değerlendirmesini yapacak.

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, 9 Ocak 2012 Pazartesi günü Belediye Meclis Salonu'nda yapılacak toplantıda Başkan Özhaseki, 2011'de Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği hizmetleri ve yapımı devam eden önemli projelerde gelinen noktayı anlatacak.

Büyükşehir Belediye Meclisi de gündeminde bulunan konuları görüşüp karara bağlamak üzere yine 9 Ocak 2012 Pazartesi günün toplanacak.

Meclis Salonu'nda saat 16.00'da toplanacak olan mecliste, çeşitli nazım imar planı tadilatı talepleri ile Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ilçe belediye meclislerinin almış oldukları kararlar görüşecek. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Denetim Komisyonu'na üye seçimi de yapılacak.

Ayrıca şehit Hikmet Gülnar ile şehit İsmail Uygun isimlerinin yeni açılacak cadde veya sokaklardan birine verilmesi hususunda hazırlanan Eğitim, Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu raporları da mecliste görüşülerek karara bağlanacak. - KAYSERİ

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Özhaseki 2011'i Değerlendirecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı