Son Dakika Haberleri: Özlem Yıldız "Ünlü Erkeklerle Yatıp Para Kazanıyor" Yorumunu Yazan Takipçisine Mahkeme Yolunu Gösterdi

Özlem Yıldız "Ünlü Erkeklerle Yatıp Para Kazanıyor" Yorumunu Yazan Takipçisine Mahkeme Yolunu Gösterdi

6 ay önce

Sunucu-manken Özlem Yıldız "Ünlü erkeklerle yatıyorsun" diyen takipçisine "Mahkemede hesap verirsin" diyerek tehdit etti.

Sosyal medya hesabından tatil paylaşımları yapan ünlülerin takipçileriyle başı dertte. Sunucu Özlem Yıldız da takipçi yorumu mağduru oldu. Bikinili pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Özlem Yıldız'a bir takipçisi "Nasıl bu kadar uzun tatil yapabiliyor, bu değirmenin suyu nereden? Sorusuna , diğer takipçisi " Ünlü erkeklerle yatıp para kazanıyor" yorumuna Özlem Yıldız, ateş püskürdü.

"BEN ŞİMDİ BUNU YAZMANIN HESABINI SANA GÖSTERECEĞİM"

Yıldız, çirkin yorum yapan takipçisine "Ben şimdi sana bunu yazmanın faturası neymiş göstereyim de hesabını mahkemede ver." diyerek tehdit etti. Takipçi, Yıldız'ın bu cevabından sonra takipçi yorumunu sildi.


YORUMLAR


Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Türkiye'nin En Genç Belediye Başkan Adayı Belli Oldu