Son Dakika Haberleri: Öztürk, Delegelerle Biraraya Geldi

Öztürk, Delegelerle Biraraya Geldi

7 yıl önce

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Adem Öztürk, Çaylıoğlu Beldesi'nde köy temsilcileri ve delegeler ile yemekte bir araya geldi.

Öztürk, Delegelerle Biraraya Geldi, System.String[]
AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Adem Öztürk, Çaylıoğlu Beldesi'nde köy temsilcileri ve delegeler ile yemekte bir araya geldi. 22 Ocak'a yapılacak seçimde adaylığını açıklayan AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Adem Öztürk'ü Çaylıoğlu Beldesi'nde düzenlenen yemekte Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin, Avukat Mehmet Ayhan, İl Genel Meclis Üyesi Osman Arslan, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yaşar Koç, İşadamı Fatih Çakır, Köy Muhtarları, AK Parti üyeleri ve tüm köyün temsilcileri ve delegeleri yalnız bırakmadı.

Yemeğe katılan tüm partililere ve davetlilere teşekkür eden Başkan Adem Öztürk, burada yaptığı konuşmada, "Kongreler, yenileme birlik ve beraberliğin arttığı günlerdir. Bu kongremiz Ereğli'de yeni heyacanlar ve dirilişe sahne olacaktır." dedi. 2006 yılından beri AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi olduğunu ifade eden Öztürk, geçtiğimiz yıl ilçe başkanlığına seçildiğini söyledi. Öztürk, şöyle devam etti:

"Özel işimde ve siyasi işimde bana verilen hangi görev varsa laikiyle yapmaya çalışırım. Onu da Allah'ımızın izniyle yaptığıma inanıyorum. Genel seçimlerde yüzde 51 oy alındı. Bunun işareti de Ereğli belediyesi kazanmanın işareti artık. 17 yıl olmuş. Bir adım ileri gidilmiyor. Ereğli'nin ayaklarına bir kelepçe vurulmuş. Bir türlü ileri gidemiyor. Ereğli'nin nüfusunu yakın köyleri mahalle yaparak Ereğli büyümez. Bu şekilde Ereğli kalkınmaz. Ereğli'nin ticari yönünden, yatırım noktası oluşturarak, bir güven ortamı oluşturarak bu şekilde önünü açarsınız. Biz birlik beraberlik içerisinde oyumuzu arttırtarak bugünlere geldik. Hedef 2014 Ereğli Belediyesi'ni kazanmak. Sizlerin desteklerinizle bunu şekillendireceğimize inanıyorum. Kongre çalışmalarını hızlandırdık, gidemediğimiz bütün köylerimizi ziyaret edeceğiz."Ünlü Oyuncu ve Model Frida Farrell, Yaşadığı Kan Donduran Tecavüz Olayını Anlattı Osmaniye'de Cinnet Getiren Adam, Eşini ve Oğlunu Öldürdü, 2 Çocuğunu da Yaraladı

Acun Ilıcalı, Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!