Son Dakika Haberleri: Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetimini Ağırladı

Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetimini Ağırladı

3 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Yunus Öztürk’e ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetimini Ağırladı, System.String[]
Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Yunus Öztürk'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Yunus Öztürk'ü ziyarete Kulüp Başkanı Aktan'ın yanı sıra Asbaşkan Orkun Şıktaşlı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Özcan Nalbantlar, Gökmen Aytaç ve Kulüp Müdürü  Alparslan Kaya katıldı. Öztürk'e çiçek takdim ederek futbol takımının formasını hediye eden  Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Kendilerinin de desteğiyle  Manisa'da sporun daha da gelişeceğine inandığını ifade eden Aktan, "Spor kulüplerine ve amatör sporculara vereceğiniz desteklerle ilimizde spor yapan gençlerin daha da artacağına inanıyoruz. Sizlere bu görevde başarılar diliyorum. Sizlerle  Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü olarak işbirliği yapmaya her zaman açığız" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ise spor camiası ile sürekli istişare halinde olacaklarının sözünü verdi.  Manisa'da son dönemde spor yapan gençlerin eskiye oranla daha şanslı olduğunu vurgulayan Öztürk, "İlimizde spor alanları özellikle belediyeler ve diğer kurumların desteğiyle çoğaldı. İnşallah bizde desteklerimizi arttırarak özellikle kulüp yöneticileri ve diğer kurumlarla işbirliği yaparak bu bayrağı daha yukarıya taşımak için çalışacağız" diye konuştu. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Sırrı Bilinmeyen Balıklar! Bu Balıkları Yiyenin Başı Dertten Kurtulmuyor Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı
Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi