Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuruları Başlıyor - Son Dakika

Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuruları Başlıyor

18.02.2012 14:40
Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuruları Başlıyor, System.String[]

Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMMS) başvuruları, 22 Şubat 2012 Çarşamba günü başlayacak.

Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMMS) başvuruları, 22 Şubat 2012 Çarşamba günü başlayacak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Özürlü Memur Seçme Sınavı başvuruları Bursa'da 22 Şubat'ta başlayacak.

Binlerce kişinin merakla beklediği sınav için Bursa'da Sırameşeler'deki Sevgi Evleri, başvuru merkezi olarak belirlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise ÖMSS için başvuruların 2 Mart 2012 Cuma günü biteceği belirtildi.

Sınavla ilgili başvuru süresinin uzatılmayacağı kaydedildi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Özürlü Memur Seçme Sınavı Başvuruları Başlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı