Son Dakika Haberleri: Sokak Ortasında Engelli Oğlunu Döven Acımasız Baba, Serbest Bırakıldı

Sokak Ortasında Engelli Oğlunu Döven Acımasız Baba, Serbest Bırakıldı

25 gün önce

Ordu'da engelli oğlunu sokak ortasında ayakkabısı ile döven acımasız baba, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Acımasız babanın, engelli oğlunu dövdüğü anlar sosyal medyada büyük tepki topladı.

Ordu'da sokak ortasında ayağından çıkardığı ayakkabı ile engelli oğluna şiddet uygulan baba, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ACIMASIZ BABA, ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Ordu'nun Altınordu ilçesine bağlı Şahincili Mahallesi'nde, tekerlekli sandalyeye bağımlı yüzde 90 konuşma ve yürüme engelli oğlu Yusuf Çiçek'i ayakkabı ile döven baba Ali Çiçek (65), çıkarıldığı mahkemede ifadesi alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

NE OLMUŞTU?

Bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde, yediği dayak sebebiyle tekerlekli sandalyesinden düştüğü gözlenen yüzde 90 konuşma ve engelli oğlunu dövmeye devam eden Ali Çiçek'e (65) bir vatandaşın engel olmaya çalıştı.

Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, Yusuf Çiçek (33) isimli engelli oğlunu ayakkabı ile döven babayı yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan baba, adliyeye sevk edildi.

Cani Baba, Para İsteyen Engelli Oğlunu Ayakkabıyla Dövdü! Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Engelli Oğlunu Döven Babadan Pişkin Savunma: Sanki Adam Öldürdük


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu