Son Dakika Haberleri: Pakistan'da Seçim Mitinglerine Saldırı: En Az 80 Ölü

Pakistan'da Seçim Mitinglerine Saldırı: En Az 80 Ölü

7 gün önce

Pakistan’ın iki ayrı noktasında gerçekleştirilen seçim mitinglerine düzenlenen intihar saldırılarında en az 80 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

Pakistan'da Seçim Mitinglerine Saldırı: En Az 80 Ölü, System.String[]
Pakistan'ın iki ayrı noktasında gerçekleştirilen seçim mitinglerine düzenlenen intihar saldırılarında en az 80 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

Pakistan'da devam eden genel seçim kampanyaları için Bannu ve Dringarh şehirlerinde düzenlenen iki mitinge intihar saldırısında bulunuldu. Gerçekleştirilen saldırı sonucu en az 80 kişinin hayatını kaybettiği 150'den fazla kişinin de yaralandığı aktarıldı. Gerçekleşen saldırıda hayatını kaybedenlerin arasında bir milletvekili adayının da olduğu aktarıldı. Düzenlenen saldırıları henüz kimse üstlenmezken, yetkililerden gelen açıklamalara göre, saldırının halk arasında korku uyandırmayı amaçladığı ifade edildi.

Pakistan 25 Temmuz'da sandığa gidecek. - BANNU

YORUMLAR


Ürdün Meclisinde İntihar Girişimi! Başbakan Destekçisi Vatandaş Kendini Balkondan Aşağı Attı Kayınvalidesiyle Tartışan Öfkeli Damat, Pompalı Tüfekle Dehşet Saçtı: 5 Ölü, 3 Yaralı

Hasta Muayene Eden Doktor, Sıra Bekleyen Hasta Yakını Tarafından Darp Edildi Talihsiz Adamın 15 Dakika Önce Satın Aldığı Araç, Seyir Halindeyken Alev Aldı