Son Dakika Haberleri: Gezi Olaylarında Göstericilere Palayla Saldıran Sabri Çelebi, Taksim'de Ayağından Vuruldu

Gezi Olaylarında Göstericilere Palayla Saldıran Sabri Çelebi, Taksim'de Ayağından Vuruldu

8 ay önce

Taksim'de iki grup arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada, Gezi Parkı olayları sırasında göstericilere palayla saldıran Sabri Çelebi, ayağından vurularak yaralandı.

Taksim'de iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada "Palalı saldırgan" olarak tanınan Sabri Çelebi ile Faruk Ünal, ayaklarından kurşunlanarak yaralandı.

"PALALI SABRİ" AYAĞINDAN VURULDU

Olay saat 21.15 sıralarında, Talimhane Lamartin Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre, aralarında husumet bulunan iki grup arasında tartışma çıktı. Tartışma, bir süre sonra silahlı kavgaya dönüştü. İki grubun birbirine ateş etmesi sonucu, Gezi olaylarında palayla vatandaşlara saldırdığı için kamuoyunca 'Palalı' olarak tanınan Sabri Çelebi ile Faruk Ünal, tabancayla ayaklarından kurşunlanarak yaralandı.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaralılar, çevredeki bir özel hastanene kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.


YORUMLAR


Muharrem İnce'nin 3 Yıl Önce Söylediği 'Bir Dalda İki Kiraz' Türküsünün Görüntüleri Ortaya Çıktı Hamdi Alkan'ın Kızı Zeynep Alkan, Duş Alma Pozuyla Takipçilerinin Yüreğini Hoplattı

Mustafa Ceceli ve İntizar'ın Birlikte Şarkı Söyledikleri Görüntü Ortaya Çıktı