Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, esnafı ziyaret etti - Son Dakika

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, esnafı ziyaret etti

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında esnafı ziyaret ederek, maske dağıttı.

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, esnafı ziyaret etti, System.String[]

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında esnafı ziyaret ederek, maske dağıttı.

Sunar, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, ahilik kültürünün yalnızca esnafı değil, aynı zamanda millete ait bir edep ve terbiyeyi temsil ettiğini, yaratılanı yaratandan ötürü sevmeyi, hoşgörüyü bünyesinde barındırdığını aktardı.

Eli açıklık anlamına gelen Ahiliğin, paylaşım, dayanışma ve birlik ilkelerini ifade ettiğini belirten Sunar, "Ahilik teşkilatının kurucusu Ahi Evran-ı Veli'yi rahmet ve minnetle yad ediyor, esnaf ve sanatkarlarımız başta olmak üzere bütün vatandaşlarımızın Ahilik Haftası'nı kutluyorum" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 11:45 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, esnafı ziyaret etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Papiss Cisse'yi kadrosuna kattı! Transferi Vecihi videosu ile duyurdu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "idam" açıklaması: Düzenleme bana gelirse onaylarım Kiradan tasarruf etmek isteyen üniversiteliler depo konteynerlere yöneldi Üçüncü bebeğine hamile olan Chrissy Teigen, düşük yaptı TBMM destek mesajı verdi! Özel oturuma sadece Azerbaycan Ankara Büyükelçisi davet edildi Son Dakika! Erdoğan, TBMM'nin açılışında Ermenistan'a yüklendi: Bu haydutlara destek verenlere hesabı sorulacak Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı Travestiyi hamama götürüp gusül abdesti aldırdılar! Üstüne bir de yemin ettirdiler