Palandöken Belediyesinde Teknik Kadro Güçlendirildi - Son Dakika

Palandöken Belediyesinde Teknik Kadro Güçlendirildi

19.01.2012 14:40
Palandöken Belediyesinde Teknik Kadro Güçlendirildi, System.String[]

Erzurum'un Palandöken İlçe Belediyesinin, hizmetlerini güçlendirmek için teknik eleman sayını artıracakları bildirildi.

Erzurum'un Palandöken İlçe Belediyesinin, hizmetlerini güçlendirmek için teknik eleman sayını artıracakları bildirildi.

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, yaptığı yazılı açıklamada, belediyenin birimlerinde hizmetin kalitesini ve randımanını artırmak, vatandaşlara sevgi ve saygı esasına dayalı hizmet etmek için teknik eleman kadrosunu güçlendirdiklerini belirtti.

Yeni bir yapılanma içerisinde olduklarının altını çizen Bulutlar, şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımız için beyaz bir sayfa açıyoruz. Sosyal sorumluluk gereği olarak prensibimiz belediyemizin kapısından adımını atan ve sorunlarının çözümü için kapımızı çalan vatandaşlarımızın sorunlarını en kısa zamanda çözmektir. Birimlerimizde eksik olan mimar, elektrik ve elektronik mühendisi, makine mühendisi, inşaat mühendisi ve peyzaj kadrolarımızda yeni elemanlarla halkımıza hizmet için şevkimiz ve gücümüz artmıştır."

- ERZURUM

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Palandöken Belediyesinde Teknik Kadro Güçlendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Köy muhtarı, av sırasında domuz yerine arkadaşını vurdu İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında 'aleniyet' beraati: Eşim ve küçük kızım görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı