Palandöken'de 24 Saat Kayak Var - Son Dakika

Palandöken'de 24 Saat Kayak Var

03.01.2012 09:56
Palandöken'de 24 Saat Kayak Var, System.String[]

Türkiye'nin en önemli kış turizmi bölgelerinden Palandöken'de pistlerin ışıklandırılması ile 24 saat kayak yapılıyor.

Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarına ev sahipliği yaparak adını dünyaya duyuran Palandöken'de pistlerin ışıklandırılması ile 24 saat kayak yapılıyor.

Türkiye'nin hava limanına en yakın kayak merkezi olan Paladöken, bu yıl turizmin hizmetine giren Konaklı ile birlikte sömest tatilinde kayakçıları bekliyor.

Avrupanın en uzun kayak pistlerine de sahip olan Palandöken'de tatil yapmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen Xanadu Oteli Genel Müdürü Ertaç Bozkurt, "Suni kar püskürtme makinalarımız sürekli çalışıyor. Müşterilerimize kar ve kayak garantisi veriyoruz" dedi.

Palandöken'de 24 Saat Kayak Var
Palandöken'de 24 Saat Kayak Var
Palandöken'de 24 Saat Kayak Var

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Palandöken'de 24 Saat Kayak Var - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Skandallarla gündemden düşmeyen Miley Cyrus: Bizi uzaylılar kovaladı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı