Palermo'da çöp vergisini vaktinde ödeyene ücretsiz ulaşım hizmeti - Son Dakika

Palermo'da çöp vergisini vaktinde ödeyene ücretsiz ulaşım hizmeti

10.11.2019 19:46
Palermo'da çöp vergisini vaktinde ödeyene ücretsiz ulaşım hizmeti, System.String[]

İtalya'nın Sicilya Adası'nda bulunan Palermo kenti, belediye vergilerinin vaktinde ödenmesini teşvik etmek için yeni bir uygulamayı tartışıyor. Vergi kaçakçılığı ile mücadelede yeni yöntemler arayışındaki Palermo'da öncelikle 'çöp vergisi' karşılığında ücretsiz ulaşım hizmeti test edilecek.

İtalya'nın Sicilya Adası'nda bulunan tarihi Palermo kenti, belediye vergilerinin vaktinde ödenmesini teşvik etmek için yeni bir uygulamayı tartışıyor.

Belediye Başkanı Leoluca Orlando, çöp vergisini zamanında ödeyen ve borcu olmayanlar için toplu ulaşımın ücretsiz olmasını gündeme getirdi. Sendikalarla bir toplantısında bu fikrini duyuran Orlando, uygulamanın hayata geçirilebilmesi için de toplu ulaşım hizmeti veren Amat firmasından fizibilite raporu hazırlamasını istedi.

Palermo'da çöp vergisini vaktinde ödeyene ücretsiz ulaşım hizmeti

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Palermo'da çöp vergisini vaktinde ödeyene ücretsiz ulaşım hizmeti - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Maradona, bir başka futbol efsanesi George Best ile aynı gün vefat etti Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti