Son Dakika Haberleri: Pamela Anderson'dan İlginç Soru: Bir Erkek Yeterli mi Merak Ediyorum

Pamela Anderson'dan İlginç Soru: Bir Erkek Yeterli mi Merak Ediyorum

27 gün önce

Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen ünlü aktris Pamela Anderson, konuk olduğu programda "Bir erkek yeterli mi merak ediyorum" şeklinde ilginç bir çıkışa imza attı.

Ünlü aktris  Pamela Anderson, önceki gün 'Good Morning Britain' programına konuk oldu. Bir süre önce  Kim Kardashian'a mektup yazarak gerçek kürk giymeyi bırakması için çağrı yapan Anderson, programda samimi açıklamalar yaptı.

"BİR ERKEK SİZE HER ŞEYİ VEREBİLİR Mİ?"

İsmi Wikileaks'in kurucusu  Julian Assange ile anılan 50 yaşındaki yıldız, "Assange ile ilişkiniz var mı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Julian'ı seviyorum. O, tanıdığım en ilginç insanlardan biri. Çok cesur biri ve cesaretten daha çekici bir şey olamaz. Julian ile aramızdaki şeye aşk diyemem. Aşk, hayatımda hep olan bir şey ancak tek bir erkek size her şeyi verebilir mi? İşte bunu merak ediyorum. Sohbet etmek için bir erkek, aşk için başka bir erkek... Bu konuda çok şanslı biriyim."

"PARTNERİM VAR"

Anderson, "Peki Assange'a aşık mısınız?" sorusuna ise "Onu seviyorum ama hayır... Benim bir partnerim var" yanıtını verdi.


Pizzacıda Cinsel İlişkiye Giren Çifte, Mahkemeden Sokağa Çıkma Yasağı Geldi RTÜK'ten Gazeteci Küçükkaya'nın Haberi Nedeniyle Fox TV'ye Ceza
Gürsel Tekin Canlı Yayında Açıkladı: CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu