Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha - Son Dakika

Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha

27.04.2018 17:13
Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha, System.String[]

Denizli Pamukkale Belediyesi, spora verdiği tesis desteğini sürdürüyor.

Denizli Pamukkale Belediyesi, spora verdiği tesis desteğini sürdürüyor. Her zaman spor ve sporcunun yanında olan Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Anafartalar Mesleki ve Teknik Lisesi halı saha ve tesisin öğrencilerimizin spora olan ilgisinin artması ve başarılarına bir motivasyon olması açısından önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

Pamukkale İlçesi sınırları içerisinde bulunan tüm okullara her konuda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Pamukkale Belediyesi, Anafartalar Mesleki ve Teknik Lisesi'nin bahçesine halı saha ve tesisi ile birlikte bahçe içerisinde çevre düzenlemesini de gerçekleştirdi. İçerisinde soyunma odaları, yönetim odası, çay ocağının da bulunacağı tesis ve standart halı saha gençlerin spora olan ilgisinin artırılması ve öğrencilerin başarılarına motivasyon oluşturulmasını sağlayacak. Tesisin açılışı için düzenlenen törene Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, başkan yardımcısı Adnan Kaya, Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.

"Spora ve sporcularımıza her zaman olduğu gibi destek olmaya devam edeceğiz"

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediye olarak birçok alanda hizmet vermeye çalıştıklarını ifade ederek, belediyeciliğin doğumdan ölüme kadar olan süreci kapsadığını belirtti. "Geçtiğimiz yıllarda Pamukkale Belediyesi'nin sponsorluğunda Gençler Futsal Türkiye Şampiyonu olan ve Dünya Kupasında 7'ncilik elde eden Anafartalar Futsal Takımı oyuncularına verdiği halı saha sözünü yerine getiriyor olmanın da gururunu yaşıyoruz" diyen Başkan Gürlesin şunları söyledi:

"Futsal Takımı oyuncularımıza şampiyon oldukları takdirde halı saha sözü vermiştik. Bununla birlikte Okul Sporlarında Denizli'yi temsil ederek Türkiye Şampiyonu olan okul öğrencimiz Mehmet Avcıl'ı ve antrenör Ferhat Coşkun'u da tekrardan tebrik etmek istiyorum. Spora ve sporcularımıza her zaman olduğu gibi destek olmaya devam edeceğiz. Sadece futbolda değil sporun her branşını önemsiyoruz. Birçok okulumuzda uygun alanlarda yaptığımız spor komplekslerimizle basketbol, voleybol, tenis kortu, masa tenisi branşlarına da destek veriyoruz. Geçen yıl başlatmış olduğumuz bir projeyle, ilçemizde bulunan tüm okullarımıza voleybol, basketbol, futbol ve masa tenisinde malzeme desteği veriyoruz. İnşallah bunda sonrada her yıl devam edecek. Çünkü geleceğimiz olan gençlerimiz ne yapılırsa az" dedi.

Kurdele kesimin ardından, halı saha da ilk top vuruşunu Başkan Gürlesin yaptı. - DENİZLİ

Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha
Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha
Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha
Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha
Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Pamukkale Belediyesi'nden Spora Bir Destek Daha - Son Dakika


Son Dakika

Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı'ndan Bülent Arınç'a jet yanıt: Demirtaş'ın tahliyesini istemek haysiyetsizliktir Bülent Arınç'tan çok tartışılacak sözler: Osman Kavala'nın tutukluluğuna hayret ediyorum, Demirtaş da tahliye olabilir Yol isteyen sürücüye önce küfretti, ardından aracına zarar verdi! Dehşet anları kamerada Trafik cezası olanlar dikkat! Yapılandırmada borcunu peşin ödeyene yüzde 25 indirim uygulanacak Ünlü müzeden esprili paylaşım: Aleyna Tilki'nin balmumu heykeli de karantinaya alındı Aralarında polis, uzman çavuş ve öğretim görevlisinin bulunduğu 10 kişi, sit alanında define ararken yakalandı Defne Samyeli'den şaşırtan çıkış: Anne olmak benim tercihim değildi Sahra hastanesi olarak düzenlenen tartışmalı alanda 'estetik-kozmetik-güzellik fuarı' açıldı