"Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Festivali" sona erdi - Son Dakika

"Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Festivali" sona erdi

21.10.2019 10:11

Sakarya'da düzenlenen "Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Festivali" sona erdi.

Sakarya'da düzenlenen "Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Festivali" sona erdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Pamukova Ayvası Tanıtım Derneği (PAYDER), Pamukova Belediyesi ve Pamukova Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve 2 gün süren festivalde, yaklaşık 200 yöresel ürün standını yaklaşık 35 bin kişi ziyaret etti.

Festivalin ikinci gününde Esentepe Sosyal Tesislerinde Satranç Turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verilirken, Belediye Kültür Merkezinde "RC Model" araçlar gösterisi yapıldı.

Bin 500 Türk bayrağı motifli uçurtmaların Barış Pınarı Harekatı'na destek için gökyüzüyle buluştuğu festivalde, Pamukova Demokrasi Meydanı'nda Geylani Karaaslan ilahi grubu ve semazenler Pamukovalılara gösteri sundu.

Festivale katılanlar, Türk bayrağı eşliğinde yürüyüş yaparak askerlere destek verdi.

Pamukova Kaymakamı Recai Karal, yaptığı konuşmada, "Askerimize moral, destek vermek için buradayız. Askerlerimize olan sevgimizi ifade etmek için buradayız." dedi.

Festival, kortejin Pamukova Demokrasi Meydanı'na geri dönmesiyle sonra erdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Festivali' sona erdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca: İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir, 3'üncü zirveyi yaşıyor Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam
16:20