Panama'da tarikat üyelerine cinayetten 50'şer yıl hapis cezası verildi - Son Dakika

Panama'da tarikat üyelerine cinayetten 50'şer yıl hapis cezası verildi

04.12.2021 10:52
Panama'da tarikat üyelerine cinayetten 50'şer yıl hapis cezası verildi

Orta Amerika ülkesi Panama'da bir tarikatın 7 üyesi, dini bir ayinde 6'sı çocuk 7 kişiyi öldürmekten 50'şer yıl hapse mahkum edildi.

Orta Amerika ülkesi Panama'da bir tarikatın 7 üyesi, dini bir ayinde 6'sı çocuk 7 kişiyi öldürmekten 50'şer yıl hapse mahkum edildi.

Bocas del Toro eyaletindeki mahkemede görülen davada, "Tanrı'nın Yeni Işığı" isimli tarikatın üyelerine düzenledikleri ayin sırasında işledikleri cinayetler nedeniyle hapis cezaları verildi.

Tarikatın 7 üyesi, bir kadın ve 6 çocuğu öldürmekten 50'şer yıl hapse mahkum edilirken, diğer 2 üyesine de 47'şer yıl hapis cezası verildi.

Panama'da geçen yıl "Tanrı'nın Yeni Işığı" tarikatının kampına yapılan baskın sırasında yaşları 1 ila 17 olan 6 çocuk ve bir kadının cesedi bulunmuş, tarikat üyeleri gözaltına alınmıştı.

Tarikat üyelerinin kampta "şeytan çıkarma ayinleri" düzenlediği açıklanmıştı.

YORUMLAR
500
Son dakika haber... İzmir'de öğrencilerine istismar iddiasıyla tekrar yargılanan müdür vekilinin davasında mütalaa Son dakika haber... İzmir'de öğrencilerine istismar iddiasıyla tekrar yargılanan müdür vekilinin davasında mütalaa El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele, çetelere karşı savaşın artacağını söyledi El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele, çetelere karşı savaşın artacağını söyledi Ünlü R&B şarkıcısı Robert Sylvester Kelly'ye cinsel istismardan 30 yıl hapis Ünlü R&B şarkıcısı Robert Sylvester Kelly'ye cinsel istismardan 30 yıl hapis
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Panama'da tarikat üyelerine cinayetten 50'şer yıl hapis cezası verildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement