Panda'yla Çocukluğuna Yolculuk' Yarışması! - Son Dakika

Panda'yla Çocukluğuna Yolculuk' Yarışması!

18.10.2011 14:10
Panda'yla Çocukluğuna Yolculuk' Yarışması!

27 yıldır tadıyla damakları şenlendiren Panda Dondurma şimdi sizi kısa bir yolculuğa çıkarıyor.

Çocukken plajda kumdan kaleler yaptığınız, arkadaşlarınızla birlikte üflediğiniz doğum günü pastanızı ya da annenizin makyaj malzemelerini kendi yüzünüzde denediğiniz eğlenceli anlarda çekildiğiniz fotoğrafları albümlerden çıkarmanızın vakti geldi.

Çocukluk fotoğraflarınızdan birini seçip, bugünkü halinizle benzerini yeniden çekerek 26 Ekim 2011'e kadar 'Dondurmayı seviyorum' sayfasında en çok oyu toplayıp Panda'dan Honda motorsiklet, iPad2, Blackberry ve onlarca dondurma kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Panda Dondurma'nın resmi Facebook sayfası 'Dondurmayı Seviyorum'da yapılan 'Panda'yla Çocukluğuna Yolculuk' fotoğraf Yarışmasına katılmak için ayrıntılı bilgiye;

http://www.facebook.com/dondurmayiseviyorum adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
500
Çocukluğundan beri sevgi beslediği ormanlara gözü gibi bakıyor Çocukluğundan beri sevgi beslediği ormanlara gözü gibi bakıyor Ahlat'ta yöresel yemek yarışması Ahlat'ta yöresel yemek yarışması Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Çince Köprüsü Dil Yarışması Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Çince Köprüsü Dil Yarışması
Kaynak: ElmaElma.com

Son Dakika Kadın Panda'yla Çocukluğuna Yolculuk' Yarışması! - Son Dakika

Bu haber ElmaElma.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ElmaElma.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ElmaElma.com kurumudur.

Advertisement