Pandemi sürecinde sokak hayvanları besleniyor - Son Dakika

Pandemi sürecinde sokak hayvanları besleniyor

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sokak hayvanlarından görüntüler Evelyn Manrique ile röportaj María Chávez ile röportaj BOGOTA - Kolombiya'nın başkenti Bogota'da pandemi sürecinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için uygun yerlere yem ve mama bırakılıyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Sokak hayvanlarından görüntüler

Evelyn Manrique ile röportaj

María Chávez ile röportaj BOGOTA - Kolombiya'nın başkenti Bogota'da pandemi sürecinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için uygun yerlere yem ve mama bırakılıyor.

Pandemi sürecinde sokak hayvanları besleniyor

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Beyrut'ta faciaya neden olan 2750 ton amonyum nitratın 6 sene önce İstanbul Boğazı'ndan geçtiği ortaya çıktı Penti, siber saldırıya uğradığını açıkladı Son Dakika: Kahreden ihmal! Beyrut Limanı'ndaki patlayıcı maddeler için 6 kez yargıya başvurulmuş İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye'de bugüne kadar yaptığımız en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin Türkiye ekonomisine 70 milyar dolar vergi geliri sağlaması öngörülüyor Patlama sonucu yerle bir olan Beyrut Limanı, Lübnan ekonomisinin can damarıydı Hastanenin güvenlik görevlisi, genç kadını mesajlarla taciz etti: Eşin uyuyorsa kapıyı aç eve geleyim İndirim talebini reddedip tatile çıktığı için Vida'ya sinirlenen Başkan Çebi, oyuncunun menajerine kulüp bulması yönünde talimat verdi Son Dakika: Çeşme'de Ukraynalı modelin darbedilmesiyle ilgili kaymakamın görev yeri değiştirildi Son Dakika: Bedelli ve dövizli askerlik ücretlerine zam geldi Denizde aşka gelen Akın Akınözü, sevgilisini öpmelere doyamadı Yoğun ilgi gören ejder meyvesi dalından toplanır toplanmaz adedi 15 liradan alıcı buluyor Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler Vicdansız bakıcı, İstiklal Gazisinin yatalak eşine şiddet uyguladı! Olay anı kamerada 2 çocuk annesi telefonuna gelen linke tıklayınca 4 bin 500 lirasından oldu