Son Dakika Haberleri: Paniğe Sebep Olan Maymun Yakalandı

Paniğe Sebep Olan Maymun Yakalandı

5 gün önce

Paniğe sebep olan maymun yakalandıBURSA - Bursa'nın İnegöl İlçesine bağı Burhaniye mahallesinde görülen ve mahalle halkı tarafından paniğe sebep olan maymun belediye ekipleri tarafından yakalandı.

Paniğe sebep olan maymun yakalandı

BURSA - Bursa'nın İnegöl İlçesine bağı Burhaniye mahallesinde görülen ve mahalle halkı tarafından paniğe sebep olan maymun belediye ekipleri tarafından yakalandı.
Bir kaç gündür özellikle Burhaniye mahallesinde görülen maymun herkesin dikkati çekmeyi başardı. Çatılarda, sokaklarda ve çöp karıştırırken görülen maymunun mahalle halkı tarafından paniğe sebep oldu. Bir kaç kişiye saldırdığı iddia edilen maymunun kimseye saldırmadığı ortaya çıkarken, belediye ekipleri tarafından yakalandı.
İnegöl belediyesi hayvan barınağına götürülen maymunun daha sonra Bursa'ya gönderildiği öğrenildi. Maymunun yakalanmasıyla herkes rahat bir nefes aldı.
Paniğe Sebep Olan Maymun Yakalandı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 07:23 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Öğrencileri Taşıyan Servis Minibüsü Ciple Çarpıştı! Görüntüler Ortaya Çıktı Uçurumdan Düşen Alzaymır Hastası Adam 8 Gün Boyunca Derenin Suyunu İçerek Hayatta Kaldı Hesabına Fazla Yatan Bir Kilo Altını İade Etmek İçin Bankalara Dil Döktü, Dilekçe Yazdı Adana'da Sahura Kalkan Kişi Otomobilini Kundaklanmaktan Son Anda Kurtardı