Papa Francis'e 'Covid-19 bulaştığı' iddialarına Vatikan'dan yanıt: Sadece soğuk algınlığı - Son Dakika

Papa Francis'e 'Covid-19 bulaştığı' iddialarına Vatikan'dan yanıt: Sadece soğuk algınlığı

Vatikan, 83 yaşındaki Papa Francis'in hafif bir soğuk algınlığı geçirdiğini ve bu nedenle bugün katılması planlanan programlarını iptal ederek konutunda dinlendiğini belirtti.

Papa Francis'e 'Covid-19 bulaştığı' iddialarına Vatikan'dan yanıt: Sadece soğuk algınlığı, System.String[]

Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Francis, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yöneteceği ayin programını iptal etti.


Avrupa'da yeni tip koronavirüs (Covid-19) vakalarının hızla yayıldığı ve ölü sayısının sürekli arttığı İtalya'da, Papa'nın rahatsızlık geçirmesi akıllara 'koronavirüsün Papa'ya da bulaşmış olabileceği' sorularını getirdi. Fakat Vatikan yetkilileri Papa Francis'in sadece soğuk algınlığı geçirdiğini açıkladı.

Kaynak: Euronews.com


Son Dakika

Son Dakika: SpaceX'in uzaya fırlattığı Crew Dragon kapsülü Uluslararası Uzay İstasyonu'na bağlandı Pizza siparişi verenler, kapıyı açtıklarında bu manzara ile karşılaştı! ABD'de devam eden protestolarda bir gazeteci gözünden vuruldu ABD'de ordu birlikleri, protestoların arttığı Minneapolis'e girdi ABD'de yağmacı protestoculara karşı dükkanını kılıçla koruyan adam linç edildi ABD'deki protestolara dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous da dahil oldu! Polis telsizlerini ele geçirdiler SpaceX astronotları, yörüngeden ilk görüntülü mesajlarını paylaştı Kadın vekili istifaya zorlayan kararın ardından "yasak aşk"çıktı Dünya nefesini tutup izledi! İki insanın uzaya yolculuğu böyle başladı ABD'de polis ve ordu, evlerinden çıkan protestocuları boya kapsülleriyle vuruyor George Floyd protestoları ABD geneline yayılıyor! Chicago'da göstericiler polis arabalarına zarar verdi Tüm dünya neden SpaceX'i konuşuyor? Olayın perde arkasında "ABD-Rusya çekişmesi" var Beyaz Saray etrafındaki protestolar şiddetlendi, resmi konut tecrit altına alındı ABD, protestolara katılan "Batman" kostümlü eylemciyi konuşuyor Tüm dünyanın gözü burada! Crew Dragon'un yolculuğunun bitmesine saatler kaldı