Papa Francis elini sertçe çeken kadına tepki gösterdi - Son Dakika

Papa Francis elini sertçe çeken kadına tepki gösterdi

Papa Francis Aziz Petrus Meydanı'nda bir kadının elini sertçe çekmesine tepki gösterdi

Papa Francis elini sertçe çeken kadına tepki gösterdi, System.String[]

Katolik Dünyası'nın ruhani lideri Papa Francis her sene olduğu gibi Vatikan'ın ünlü Aziz Petrus Meydanı'nda Hz. İsa'nın doğum sahnesini ziyaret etti.


"İyi yıllar Papa" diye seslenen kalabalığı da ihmal etmeyen ruhani lider bir kadının elini sertçe çekmesine tepki gösterdi.

Kaynak: Euronews.com


Son Dakika

Sosyal medya kararnamesini imzalayan Trump, hem Twitter'a hem basına laf attı ABD'li hakim, tecavüze uğrayan kadına sorduğu soru sonrası görevden alındı 20 cariyesiyle lüks otele kapanan Kral yaptığıyla tartışma yarattı Öfkeli baba, Müslümanlıktan Hristiyanlığa geçen kızını diri diri yakmak istedi ABD'deki ırkçılık karşıtı protestolar, şiddet eylemlerine dönüştü İngiliz hava yolu şirketi EasyJet 4 bin 500 kişiyi işten çıkaracak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya mesajı Yunan basınında ses getirdi Kan donduran olay! 11 yaşındaki oğlunu öldürüp hiçbir şey olmamış gibi kayıp ilanı verdi ABD'de sular durulmuyor! Dün başlayan protestolar, yağmalamayla devam ediyor Cilt bakım losyonlarındaki tehlike! Korkunç kareleri hemşire paylaştı Salgın dönemindeki en ilginç olay! Cenazesinden bir ay sonra evine döndü Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi eser görenleri büyüledi Gerginliğin arttığı Himalayalar sınırına Çin ve Hindistan binlerce asker gönderdi ABD'li perakende şirketi Tuesday Morning, koronavirüs nedeniyle iflas erteleme başvurusu yaptı TikTok'a yüklenen video sayesinde 2 senedir kayıp olan babasını buldu