Papa Francis'in koronavirüs test sonuçları negatif çıktı - Son Dakika

Papa Francis'in koronavirüs test sonuçları negatif çıktı

Geçtiğimiz günlerde burnunu sildiği anın fotoğraflarıyla bir anda gündem olan Katoliklerin ruhani lideri Papa'nın koronavirüse yakalandığı konuşulmaya başlanmıştı. İtalyan basınında yer alan haberlere göre Papa'nın koronavirüs testi sonuçları negatif çıktı. Yani Papa, koronavirüse yakalanmadı.

Dünyayı saran ve İtalya'da da görülen koronavirüsle son olarak gündeme gelen kişi Papa oldu. Burnunu sildiği ve programlarını iptal etmesiyle gündem olan Papa'nın koronavirüs testleri negatif çıktı.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs Avrupa kıtasında da etkili oluyor. İtalya'da bugüne kadar 52 kişi hayatını kaybederken bin 835 kişide de koronavirüs tespit edildi. İtalya'da koronavirüse yakalandığı haberleriyle bir anda gündem olan en önemli kişi ise Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa I. Franciscus.

TEST SONUÇLARI BELLİ OLDU

İtalya'da yayın yapan Il Messaggero isimli gazetenin haberine göre Papa'nın koronavirüs test sonuçlarında korkulan olmadı. Katoliklerin liderinin test sonuçları negatif çıktı, yani Papa'da koronavirüs yok.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta Papa geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle etkinliklerini iptal etti. Ardından gazeteciler Papa'nın burnunu sildiği anlarda fotoğraflarını çekti. Bu fotoğrafların ardından Papa ve koronavirüs kelimeleri daha sık yan yana yazılmaya başlandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Vatikan ise Papa'nın koronavirüse yakalanmadığını sadece hafif bir rahatsızlık geçirdiğini duyurdu.

Papa Francis'in koronavirüs test sonuçları negatif çıktı
Hastalığı sebebiyle etkinliğini iptal eden Papa'nın burnunu sildiği görüntüler koronavirüs şüphesini akıllara getirdi

Vatikan, Papa'nın koronavirüse yakalandığı haberleriyle ilgili açıklama yaptı: Hafif bir rahatsızlık

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Pizza siparişi verenler, kapıyı açtıklarında bu manzara ile karşılaştı! Tüm dünyanın gözü burada! Crew Dragon'un yolculuğunun bitmesine saatler kaldı George Floyd protestoları ABD geneline yayılıyor! Chicago'da göstericiler polis arabalarına zarar verdi ABD'deki protestolara dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous da dahil oldu! Polis telsizlerini ele geçirdiler ABD'de yağmacı protestoculara karşı dükkanını kılıçla koruyan adam linç edildi Dünya nefesini tutup izledi! İki insanın uzaya yolculuğu böyle başladı ABD'de siyahilerin isyanı durdurulamıyor! 25 kentte sokağa çıkma yasağı ilan edildi Tüm dünya neden SpaceX'i konuşuyor? Olayın perde arkasında "ABD-Rusya çekişmesi" var Kadın vekili istifaya zorlayan kararın ardından "yasak aşk"çıktı ABD'de polis ve ordu, evlerinden çıkan protestocuları boya kapsülleriyle vuruyor ABD'de ordu birlikleri, protestoların arttığı Minneapolis'e girdi Beyaz Saray etrafındaki protestolar şiddetlendi, resmi konut tecrit altına alındı ABD, protestolara katılan "Batman" kostümlü eylemciyi konuşuyor ABD'de eylemcilerin bir kargo şirketine ait tırı yağmalaması kamerada ABD'de devam eden protestolarda bir gazeteci gözünden vuruldu