Papa Küba'ya Gidiyor - Son Dakika

Papa Küba'ya Gidiyor

01.01.2012 22:51
Papa Küba'ya Gidiyor, System.String[]

Papa 16.Benediktus'un, 26-28 Mart'ta Küba'yı ziyaret edeceği bildirildi.

Papa 16. Benediktus'un, 26-28 Mart'ta Küba'yı ziyaret edeceği bildirildi.

Küba Katolik Piskoposlar Konferansı'nın bildirisinde, Papa İkinci Jean Paul'ün ziyaretinden 14 yıl sonra yapılacak olan bu ziyaretin, "26-28 Mart 2012 tarihlerinde gerçekleşeceği" belirtildi.

Bildiride, Papa 16. Benediktus'un seyahatlerinden sorumlu yetkililerin

"Küba'ya düzenlediği hazırlık ziyaretleri ve bu ziyaretlerde Piskoposlar Konferansı ve diğer yetkililerle yaptıkları görüşmelerin ardından" Papa 16. Benediktus'un bu ziyaret programını onayladığı kaydedildi.

Papa 16. Benediktus'un 26 Mart'ta Santiago de Cuba kentine geleceği, burada Küba Devlet Başkanı Raul Castro ve Kübalı piskoposlar tarafından karşılanacağı belirtildi.

Papa 16. Benediktus'un daha sonra Havana'ya gideceği, burada Raul Castro ile bir görüşme yapacağı kaydedildi. - HAVANA

Papa Küba'ya Gidiyor

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Papa Küba'ya Gidiyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder Hindistan'da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler polisle çatıştı: 1 ölü, 200 gözaltı, 300'den fazla yaralı Mesut Özil imza töreninde duyurdu: Fenerbahçe'de en çok Pelkas'ı beğeniyorum Mesut Özil'in imza törenini 150'ye yakın basın mensubu takip etti Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı Yusufeli Barajı'nın inşaatında 4 milyon metreküplük beton kullanılarak rekor kırıldı Avrupa'ya yük taşıyan 1400 tır, Türkiye'den çıkış için Kapıkule Sınır Kapısı'nda bekliyor Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kısıtlamalar ne zaman kalkar?" sorusuna yanıt: Son durumu Kabine toplantısı sonrasında açıklarız