Son Dakika Haberleri: Papaz herkesin gözü önünde tuvaletini yaptı! Sosyal medya sallandı

Papaz herkesin gözü önünde tuvaletini yaptı! Sosyal medya sallandı

21 gün önce

Kuzey Kıbrıs'ta bir papazın herkesin gözü önünde tuvaletini yapması şaşkınlığa sebep oldu. O anları bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da bir papazın herkesin gözü önünde tuvaletini yaptı. Olayı cep telefonu ile kaydeden vatandaş, "Bunu bizden bir imam yapsa memleketi yakarlar" diyerek tepkisini dile getirdi.

PAPAZ AĞAÇLARIN ALTINA TUVALETİNİ YAPTI

Olay, başkent Lefkoşa'da Atatürk Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Salonu ışıklarının olduğu bölgede yaşandı. Kimliği bilinmeyen bir papaz, yolun kenarındaki bariyerleri aşarak, yeşil alanda bulunan ağaçların altına tuvaletini yapmaya başladı.

O ANLAR KAMERADA

Kimseleri umursamayan papaz, ihtiyacını giderdikten sonra geldiği yoldan geri döndü. O anları bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Olayı cep telefonu ile kaydeden vatandaş, "Bunu bizden bir imam yapsa memleketi yakarlar" diyerek tepkisini dile getirdi.

Papaz herkesin gözü önünde tuvaletini yaptı! Sosyal medya sallandı
Haber Yayın Tarihi: 26.06.2019 04:07 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Otobüsten düşüp ölen genç kızla ilgili kahreden detayı babası paylaştı Jigolo olmak istedi, 4 bin lira dolandırıldı İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular