Son Dakika Haberleri: Papia ve Hülya Avşar Bir arada

Papia ve Hülya Avşar Bir arada

7 yıl önce

Papia'nın yeni marka yüzü Türkiye'nin en güçlü ve cesur kadınlarından biri oldu

Papia ve Hülya Avşar Bir arada, System.String[]
YENİLİKÇİ, İDDİALI, CESUR İKİ MARKA

Yenilikçi, cesur, iddialı ve kalitesiyle sınır tanımayan Papia'nın yeni marka yüzü Türkiye'nin en güçlü ve cesur kadınlarından biri oldu.

Papia'nın yeni reklam yüzü Hülya Avşar.

Temizlik kağıdı pazarına girdiği ilk günden beri yenilikçi ürünleri, iddialı ve cesur marka kimliği ile dikkatleri çeken Papia`nın ürünün üstüne adını yazdığı "Adı üstünde Papia" sloganlı reklam kampanyasında, marka kimliği ile örtüşen Türkiye`nin en iddialı ve cesur kadını olan Hülya Avşar rol aldı.

"Adı üstünde Papia"

Kalitesiyle tuvalet kağıdına imzasını atan Papia, "herkes ne kullandığını bilsin diye artık adı üstünde" diyerek iddiasını taşıdığı reklam kampanyasında, Türkiye'nin en iddialı ve sürekli kendini yenileyen ismi Hülya Avşar ile ekranlarda olacak. Papia reklam filmleri ve çekimler için Hülya Avşar'ın kostümlerini ünlü stilist Hakan Öztürk hazırladı. Fotoğraflarını ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin'in çektiği yeni Papia reklamı için Kala Film ve Mojo FX Post Prodüksiyon ortak çalışma yürüttü.

Yenilikçi, cesur ve güçlü kimliği ile ön plana çıkan Papia'nın farklı konseptlerde çekilen reklam film serisi sıradışı çizgisi, güçlü ve iddialı kadın vurgusuyla dikkat çekiyor. Üç tuvalet kağıdı ve iki havlu filmi olmak üzere beş filmden oluşan reklam kampanyasının hazırlıkları 18 gün, çekimleri 2 gün sürdü. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü, görüntü yönetmenliğini dünyaca ünlü Jean Pierre Seresin, yaratıcı yönetmenliğini ise Gürkan Günaydın üstlendi.

5 farklı kostümle iddialı yapım

Reklam filminin müzikleri Oğuz Kaplangı tarafından hazırlandı. 50 kişilik ekibin görev aldığı reklamın fotoğraflarını ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin çekerken, Hakan Öztürk reklam filmi serisi için cesur, iddialı ve feminen tarzı ön plana çıkaran 5 ayrı kostüm hazırladı. Çekimler sırasında stüdyoya tenis kortu ve özel kütüphane dekoru kuruldu.

Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren: Hayat Kimya, Papia
Reklamveren Temsilcisi: Aysel Aydın - Gül Yeşilay
Reklam Ajansı: Vietnam
Ajans Başkanı Yaratıcı Yönetmen: Tibet Sanlıman
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Yapım Şirketi: Kala Film
Görüntü Yönetmeni: Jean Pierre Seresin
Kostüm Tasarım: Hakan Öztürk
Post Prodüksiyon: Mojo FX
Müzik: Oğuz Kaplangı
Fotoğrafçı : Zeynel Abidin27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu Trump'ın Suriye Kararı Dünya Basınında: Erdoğan'ı Memnun Etmek İçin Çekiliyor

Son Dakika! Beyaz Saray Resmen Duyurdu: ABD Askerleri, Suriye'den Çekilmeye Başladı