Papia ve Hülya Avşar Bir arada - Son Dakika

Papia ve Hülya Avşar Bir arada

02.01.2012 11:46
Papia ve Hülya Avşar Bir arada, System.String[]

Papia'nın yeni marka yüzü Türkiye'nin en güçlü ve cesur kadınlarından biri oldu

YENİLİKÇİ, İDDİALI, CESUR İKİ MARKA

Yenilikçi, cesur, iddialı ve kalitesiyle sınır tanımayan Papia'nın yeni marka yüzü Türkiye'nin en güçlü ve cesur kadınlarından biri oldu.

Papia'nın yeni reklam yüzü Hülya Avşar.

Temizlik kağıdı pazarına girdiği ilk günden beri yenilikçi ürünleri, iddialı ve cesur marka kimliği ile dikkatleri çeken Papia`nın ürünün üstüne adını yazdığı "Adı üstünde Papia" sloganlı reklam kampanyasında, marka kimliği ile örtüşen Türkiye`nin en iddialı ve cesur kadını olan Hülya Avşar rol aldı.

"Adı üstünde Papia"

Kalitesiyle tuvalet kağıdına imzasını atan Papia, "herkes ne kullandığını bilsin diye artık adı üstünde" diyerek iddiasını taşıdığı reklam kampanyasında, Türkiye'nin en iddialı ve sürekli kendini yenileyen ismi Hülya Avşar ile ekranlarda olacak. Papia reklam filmleri ve çekimler için Hülya Avşar'ın kostümlerini ünlü stilist Hakan Öztürk hazırladı. Fotoğraflarını ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin'in çektiği yeni Papia reklamı için Kala Film ve Mojo FX Post Prodüksiyon ortak çalışma yürüttü.

Yenilikçi, cesur ve güçlü kimliği ile ön plana çıkan Papia'nın farklı konseptlerde çekilen reklam film serisi sıradışı çizgisi, güçlü ve iddialı kadın vurgusuyla dikkat çekiyor. Üç tuvalet kağıdı ve iki havlu filmi olmak üzere beş filmden oluşan reklam kampanyasının hazırlıkları 18 gün, çekimleri 2 gün sürdü. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü, görüntü yönetmenliğini dünyaca ünlü Jean Pierre Seresin, yaratıcı yönetmenliğini ise Gürkan Günaydın üstlendi.

5 farklı kostümle iddialı yapım

Reklam filminin müzikleri Oğuz Kaplangı tarafından hazırlandı. 50 kişilik ekibin görev aldığı reklamın fotoğraflarını ünlü fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin çekerken, Hakan Öztürk reklam filmi serisi için cesur, iddialı ve feminen tarzı ön plana çıkaran 5 ayrı kostüm hazırladı. Çekimler sırasında stüdyoya tenis kortu ve özel kütüphane dekoru kuruldu.

Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren: Hayat Kimya, Papia

Reklamveren Temsilcisi: Aysel Aydın - Gül Yeşilay

Reklam Ajansı: Vietnam

Ajans Başkanı Yaratıcı Yönetmen: Tibet Sanlıman

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Yapım Şirketi: Kala Film

Görüntü Yönetmeni: Jean Pierre Seresin

Kostüm Tasarım: Hakan Öztürk

Post Prodüksiyon: Mojo FX

Müzik: Oğuz Kaplangı

Fotoğrafçı : Zeynel Abidin

Papia ve Hülya Avşar Bir arada

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Papia ve Hülya Avşar Bir arada - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü