Paraguay eski devlet başkanı yardımcısı Denis'in kaçırıldığı sanılıyor - Son Dakika

Paraguay eski devlet başkanı yardımcısı Denis'in kaçırıldığı sanılıyor

11.09.2020 17:01
Paraguay eski devlet başkanı yardımcısı Denis'in kaçırıldığı sanılıyor, System.String[]

Paraguay'da çarşambadan beri kayıp olan eski devlet başkanı yardımcısı Oscar Denis'in kaçırıldığı sanılıyor.

Paraguay'da çarşambadan beri kayıp olan eski devlet başkanı yardımcısı Oscar Denis'in kaçırıldığı sanılıyor.

BBC'de yer alan habere göre, polis yetkilileri, en son çiftlik evinde olduğu belirlenen ve çarşambadan bu yana kendisinden haber alınamayan 74 yaşındaki eski devlet başkanı yardımcısı Denis'in ve bir çalışanının, Paraguay Halk Ordusu örgütü tarafından kaçırıldığının sanıldığını belirtti.

Denis'in kızları düzenledikleri basın toplantısında kaçırıldığından şüphelendikleri Denis'in şeker hastalığı ve yüksek tansiyonu olduğunu belirterek, kaçıranların kendileriyle iletişime geçerek, ilaçlarını kendisine ulaştırmalarını talep etti.

Kızı María Beatriz Denis, "Babamızı tekrar görmek istiyoruz. Onlardan (kaçıranlardan) bizimle iletişime geçmelerini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Ülkenin kuzeyinde faaliyet gösteren Paraguay Halk Ordusu'nun fidye için adam kaçırma ve öldürme gibi eylemlere başvurduğu biliniyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Paraguay eski devlet başkanı yardımcısı Denis'in kaçırıldığı sanılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eski G.Saraylı Elmander, Örgryte'nin yardımcı antrenörü oldu Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı