Parallel Mothers Filmi - Son Dakika

Parallel Mothers Filmi

15.09.2021 11:54
Parallel Mothers Filmi

Parallel Mothers filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Parallel Mothers filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Madres Paralelas, aynı gün aynı hastanede doğum yapan iki kadının hayatına odaklanıyor. Kadınlar o zamandan itibaren oldukça paralel bir yaşam sürer.

Yönetmen: Pedro Almodóvar

Senaryo: Pedro Almodóvar

Oyuncular: Penélope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit, Daniela Santiago, Julieta Serrano, Israel Elejalde, Adelfa Calvo, Julio Manrique, Inma Ochoa, Ana Peleteiro, Arantxa Aranguren, Carmen Flores, José Javier Domínguez, Trinidad Iglesias

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Madres paralelas

Yapımcı Firma: Bir Film

Yapım Yılı: 2021

Yapım Ülkesi: İspanya

Orijinal Dili: İspanyolca

Filmin Süresi: 120 dk.

Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vizyon Tarihi: 07.01.2022

Parallel Mothers Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Parallel Mothers Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Parallel Mothers Filmi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kar yağışı yavaş yavaş geliyor! Marmara'da iki il beyaza büründü 21:27 Kar yağışı yavaş yavaş geliyor! Marmara'da iki il beyaza büründü Son Dakika: AK Parti MYK'dan asgari ücret duyurusu: Bize iletilen her mesajı alıyoruz 17:56 Son Dakika: AK Parti MYK'dan asgari ücret duyurusu: Bize iletilen her mesajı alıyoruz Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı 16:17 Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Zorla uyuşturucu içirdiği çocukları istismar etti! Kalabalıktan dayak yedi 14:01 Zorla uyuşturucu içirdiği çocukları istismar etti! Kalabalıktan dayak yedi
MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması!
Advertisement