Parayı Bulduk Filmi - Son Dakika

Parayı Bulduk Filmi

06.09.2017 13:55
Parayı Bulduk Filmi

Parayı Bulduk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Parayı Bulduk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kumarhane müdürü Nermin (Gülsüm Alkan) çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneyeseti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in (Metin Yıldırım) orayı gerçekseti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

Yönetmen: İhsan Taş

Senaryo: İhsan Taş

Oyuncular: Ersin Korkut, Sami Çelik, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Dilek Uluer

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Parayı Bulduk

Yapımcı Firma: Taş Film

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Vizyon Tarihi: 29.12.2017

YORUMLAR
500
Kululu Eritre Büyükelçisi Ahmet Demirok'tan baba ocağında Kululu Eritre Büyükelçisi Ahmet Demirok'tan baba ocağında Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri Günlük elektrik üretim ve tüketim verileri Konut satışları Temmuz'da yüzde 12,9 azaldı Konut satışları Temmuz'da yüzde 12,9 azaldı
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Parayı Bulduk Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement