Paris Hilton ve Beckham, İstanbul'a Geliyor - Son Dakika

Paris Hilton ve Beckham, İstanbul'a Geliyor

18.05.2013 15:21
Paris Hilton ve Beckham, İstanbul'a Geliyor, System.String[]

Galatasaraylı Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau'nun tasarımları için vereceği davete, bir çok ünlü isim katılacak.

Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau tasarımcı oldu. 'Yenge' lakaplı Yolanthe Cabau'nın takı koleksiyonunun tanıtımı için vereceği davete birçok ünlü geliyor.

21 Mayıs salı günü Reina'da düzenlenecek geceye Paris Hilton kardeşiyle katılacak. Paris Hilton, Yolanthe Cabau ile çekildiği fotoğrafı twitter'da paylaşırken, partiye başka ünlüler de katılacağı öğrenildi. Yolanthe Cabau'nın vereceği partiye Antonio Banderas ile eşi Melanie Griffith ve Victoria Beckham gibi ünlüler de katılacak.

Wesley Sneijder de bu gecenin eksiksiz olması için kesenin ağzını açtı. Ünlü futbolcu davetlileri İstanbul'a getirtmek için 6 uçak kiraladı.

(Gecce)

Paris Hilton ve Beckham, İstanbul'a Geliyor

Son Dakika Spor Paris Hilton ve Beckham, İstanbul'a Geliyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Josef de Souza sözünde durdu, buz tutmuş havuza atladı Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü