Paris’te Gece Yarısı Filmi - Son Dakika

Paris’te Gece Yarısı Filmi

08.09.2011 16:29
Paris’te Gece Yarısı Filmi, System.String[]

Paris’te Gece Yarısı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Paris’te Gece Yarısı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Paris’te Gece Yarısı, iş için Paris’e gelen bir aileyle sonbaharda evlenecek olan nişanlı iki gencin bu şehirde başlarına gelen ve hayatlarını değiştirecek maceralarını anlatan bir romantik komedi. film, genç bir adamın bir şehre, Paris’e duyduğu büyük aşk ve insanların kendilerininkinden farklı hayatların daha iyi olduğu kanısı ile ilgili.

Yönetmen: Woody Allen

Senaryo: Woody Allen

Oyuncular: Michael Sheen, Mimi Kennedy, Kurt Fuller, Rachel McAdams, Owen Wilson

Filmin Türü: Komedi, Fantastik, Romantik,

Orijinal Adı: Midnight in Paris

Yapımcı Firma: Gravier Productions

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: İspanya, ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Fransızca, İspanyolca

Filmin Süresi: 94 dk.

Resmi Sitesi: http://www.sonyclassics.com/midnightinparis/

Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Vizyon Tarihi: 30.09.2011

Paris’te Gece Yarısı Filmi

Son Dakika Güncel Paris’te Gece Yarısı Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı Türkiye rekoru elinde! Yediği cezaları göbek atarak kutladı: Devletin kestiği parmak acımaz Türkiye rekoru elinde! Yediği cezaları göbek atarak kutladı: Devletin kestiği parmak acımaz
Advertisement