Paris Yanıyor" ile "Bizden Biri" Filmleri Salt'ta Gösterilecek - Son Dakika

Paris Yanıyor" ile "Bizden Biri" Filmleri Salt'ta Gösterilecek

20.06.2018 15:16
Paris Yanıyor

SALT'ın Garanti Mortgage desteğiyle hazırladığı Perşembe Sineması'nın ilkbahar gösterimleri kapsamında "Paris Yanıyor" ile "Bizden Biri" filmleri izleyiciyle buluşacak.

SALT'ın Garanti Mortgage desteğiyle hazırladığı Perşembe Sineması'nın ilkbahar gösterimleri kapsamında "Paris Yanıyor" ile "Bizden Biri" filmleri izleyiciyle buluşacak.

"Yenilenme" odaklı gösterimler çerçevesinde Salt Beyoğlu'nda yarın "Paris Yanıyor" (Nocturama) filmi izlenebilecek.

Bertrand Bonello'nun yönetmenliğini üstlendiği 2016 yapımı film, Türkçe ve İngilizce altyazılı sunulacak.

Temeli belirsiz bir politik öfke ile bugünün tüketim kültürünün etkilerini bir arada işleyen gerilim türündeki filmin konusu kısaca şöyle:

"Çeşitli etnik kökenlerden gelen ve yaşadıkları topluma tepki duyan bir grup Parisli genç bombalı saldırı planları yapar. Şehirde eş zamanlı terör eylemleri gerçekleştiren gençler, gece lüks bir alışveriş merkezine saklanır."

Heidi Ewing ve Rachel Grady'nin yönettiği "Bizden Biri" (One of Us) filmi ise 28 Haziran'da gösterilecek.

Bildikleri hayatı geride bırakma cesareti gösteren üç bireyin hikayesini ele alan belgesel film, New York'taki son derece içe kapalı Hasidik Yahudi cemaatinden ayrılmanın zorluklarına odaklanıyor. Film, aile, arkadaş, cemaat ve dinlerinden kopan bireylerin dışlanma, intikam ve tamamen yalnız bırakılma tehditlerine karşın yabancısı oldukları bir dünyada kendilerini bulmaya çalışmalarını işliyor.

Yapım, Türkçe ve İngilizce altyazılı olarak izlenebilecek.

Sinemaseverler gösterimlere ücretsiz olarak katılabilecek. Perşembe Sineması'nın ilkbahar gösterimleri, 28 Haziran'da sona erecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Paris Yanıyor' ile 'Bizden Biri' Filmleri Salt'ta Gösterilecek - Son Dakika


Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, babasını öldüren şahsa müebbet hapis cezası İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi