Son Dakika Haberleri: Arsa Sahiplerine Gözdağı! Site Otoparkındaki Araçlarının Camına Mermi Bıraktılar

Arsa Sahiplerine Gözdağı! Site Otoparkındaki Araçlarının Camına Mermi Bıraktılar

30 gün önce

Konya'da park halinde bulunan araçların ön camına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce mermi bırakıldı. Araç sahibi, "Bize gözdağı verip bu arsadan çıkarmak istiyorlar" dedi.

 Konya'da bir site içerisinde park halinde bulunan 16 aracın sileceklerine, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce mermi bırakıldı.

Olay, saat 08.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Sancak Mahallesi'nde bulunan bir sitenin park yerinde meydana geldi.

16 ARACIN SİLECEKLERİNE MERMİ BIRAKTILAR

 Sabah işe gitmek için araçlarının yanına gelen sürücüler, sileceklerinin üzerine bırakılmış mermilerle karşılaştı. İhbar üzerine siteye polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde inceleme yapan polis, 16 aracın da sileceklerine mermi bırakıldığını tespit etti.

DAHA ÖNCE DE BIRAKILDI

Yaklaşık 6 ay önce de bir aracın camına mermi bırakıldığını belirten site sakini Mehmet Eken, "Sabah eşimi işe bırakmak için arabaya bindim. Arabayı çalıştırdığımda baktım önde mermi var. Hemen polisi aradım. Daha önce de bir arabaya konulmuştu. Bugün de 16 tane arabaya mermi konulmuş. Bize gözdağı vererek bu arsadan çıkarmak istiyorlar. Arsamızda gözleri var. Bu durumdan korkuyoruz" dedi.

 Polis, mermileri koyan kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.


YORUMLAR


Kandilli'den Korkutan Açıklama: 7 Üstü İstanbul Depremi Her An Olabilir Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum

Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti