Son Dakika Haberleri: Park Halindeki Araçlara Taşlı Saldırı

Park Halindeki Araçlara Taşlı Saldırı

10 ay önce

Park halindeki araçlara taşlı saldırıANTALYA - Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol kenarlarında park halindeki bazı araçların cam ve aynaları kırıldı.

Park halindeki araçlara taşlı saldırı

ANTALYA - Antalya'nın Manavgat ilçesinde yol kenarlarında park halindeki bazı araçların cam ve aynaları kırıldı.
Olay Çağlayan Mahallesi 7517 Sokak ırmak kenarındaki yol üzerinde dün gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yol kenarında park halinde bulunan araçların aynaları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kapatılırken, bazı araçların aynalarının kırıldığı gözlendi. Olayda park halindeki bir otobüsün ön camının da taşla kırıldığı belirlendi.
Çağlayan Mahallesi Şelale Caddesi üzerinde bulunan hafif ticari aracın ön camının yanısıra aynı cadde üzerinde bulunan bir işyeri tarafından teşhir amaçlı olarak işyerinin önüne konular güneş enerjisi sisteminin cam panellerinin kırıldığı bildirildi.
Vatandaşların haber vermesi üzerine Çağlayan Mahallesine gelen emniyet güçleri zarar gören araçlarda inceleme yaparken şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattılar.

YORUMLAR


Fatih Altaylı, "Kusura Bakmasın Yayınlıyorum" Deyip Mansur Yavaş'ın Mesajını Paylaştı Gelin Adayı Hanife, Akaryakıt İstasyonunda Pompa Görevlisi Oldu

Sosyal Medya Fenomeni Semih Varol E-5'te Kaza Yaptı