Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Parkın Ortasında Bacaklarından Vuruldu - Son Dakika

Parkın Ortasında Bacaklarından Vuruldu

Bursa'da 27 yaşındaki genç parkın ortasında bacaklarından vuruldu.

Parkın Ortasında Bacaklarından Vuruldu
04.01.2012 - 10:06,

Bursa'da 27 yaşındaki genç parkın ortasında bacaklarından vuruldu. Olay yerine gelen polis ekipleri ise silahın fişeklerini bulmak için murç ile yeri kazdı.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı Mahallesi Ziraat Parkı'nda meydana geldi. İddiaya göre 17.20 sıralarında parka gelen 27 yaşındaki U.S. tanımadığı bir kişilerle bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine U.S. tanımadığı kişilerin saldırısına uğradı. Bacaklarına 4 kurşun isabet eden U.S. olay yerine gelen ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olaydan sonra parka gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Yaralı şahsın verdiği ifade doğrultusunda silahı kullanan kişiyi aramaya başlayan polis ekipleri, görgü tanıklarının da ifadelerine başvurdu. Olay Yeri İnceleme Ekipleri ise parkın içersindeki gazellerin arasında mermi aradı. Saatlerce mermi arayan ekipler, yerin dibine doğru bir delik açıldığını ve buna da silahtan çıkan merminin sebebiyet verdiğini tahmin etti. Bir polis memuru murç ile toprağı eşerek mermiye ulaşmayaçalıştı. Ekipler, saatler süren çalışmanın ardından silahın fişeklerine ulaştı.

Olay yerinden elde edilen deliller neticesinde zanlıyı arama çalışmaları devam ederken, polisin yaralı şahsın ifadesine yeniden başvuracağı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Parkın Ortasında Bacaklarından Vuruldu - Son Dakika


Advertisement