Parkmetre Uygulaması İçin İhale Yapıldı - Son Dakika

Parkmetre Uygulaması İçin İhale Yapıldı

19.01.2012 17:21
Parkmetre Uygulaması İçin İhale Yapıldı, System.String[]

Malatya Belediyesinin parkmetre uygulaması için yapılan ihaleye en yüksek teklifi 810 bin 500 lirayla Als Yapı Taahhüt Ticaret Limited Şirketi verdi.

Malatya Belediyesinin parkmetre uygulaması için yapılan ihaleye en yüksek teklifi 810 bin 500 lirayla Als Yapı Taahhüt Ticaret Limited Şirketi verdi.

Malatya Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, yıllık 468 bin lira muhammen bedel üzerinden açık artırma usulüyle gerçekleştirilen parkmetre uygulaması ihalesi yapıldı.

Malatya Belediyesi Encümen Toplantı Salonu'nda Belediye Encümeni tarafından yapılan ihaleye 4 firma katıldı.

Özmet Limited Şirketi, Muayp Elektronik, İnci İnşaat ve Als Yapı Taahhüt Ticaret Limited Şirketi'nin katıldığı ihalede en yüksek teklifi 810 bin 500 lirayla Als Yapı Taahhüt Ticaret Limited Şirketi verdi.

İhale Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın onayının ardından geçerlilik kazanacak.

- MALATYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Parkmetre Uygulaması İçin İhale Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları