Parkta dehşete düşüren olay! Sahibinin elinden kaçan köpek koruma altındaki geyiği öldürdü - Son Dakika

Parkta dehşete düşüren olay! Sahibinin elinden kaçan köpek koruma altındaki geyiği öldürdü

19.01.2021 14:30

İngiltere'de sahibinin elinden kaçan köpek parkta saldırdığı geyiği öldürdü. Kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen olay sonrası köpeğin sahibine 602 sterlin para cezası verildi.

İngiltere'de özellikle geyikler için yapılan Richmond Park'ta bir köpek, geyiğe saldırdı. Orada bulunan bir bisiklet sürücüsü köpeğin geyiğe saldırdığını görünce, bisikletinden inip müdahale etmeye çalıştı. Çevredeki diğer bisikletliler de duruma müdahale etmek istedi ancak başarılı olamadı.

GEYİK AYAĞI KIRIK OLDUĞU İÇİN KAÇAMAMIŞ

İddiaya göre geyiğin köpek saldırısından önce bir aracın çarpması sonucu ayağının kırıldığı, bu nedenle köpekten kaçamadığı belirtildi.

HAYATINI KAYBETTİ

Köpeğin saldırısı sonucu ağır yaralanan geyik, veteriner tarafından tedavi altına alınmasına rağmen hayatını kaybetti.

KÖPEĞİN SAHİBİNE PARA CEZASI VERİLDİ

Köpeğin sahibi Franck Hiribarne'ye köpeğini kontrol altına almadığı gerekçesi ile 602 sterlin para cezası verildi. Olaydan sonra polis, parktaki hayvanlarını kontrol altına tutmaları için vatandaşlara uyarıda bulundu.

Parkta dehşete düşüren olay! Sahibinin elinden kaçan köpek koruma altındaki geyiği öldürdü

Son Dakika Dünya Parkta dehşete düşüren olay! Sahibinin elinden kaçan köpek koruma altındaki geyiği öldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Akşener'i yalancılıkla suçlayan Ümit Özdağ İYİ Parti'den istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden öğretmeni Mehmet Yahya Kutluoğlu hayatını kaybetti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İlhan'dan tavsiye: e-Nabız üzerinden oluşturulan aşı kartları, pasaport olarak kullanılabilir Cristian Baroni'nin G.Saray yenildikten sonra yaptığı paylaşım gündem oldu İnşaatta çalışan kardeşlerin kavgası kanlı bitti! İkisi mezarda diğeri firarda FETÖ'nün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik skandal ilanına AK Parti'den sert tepki: İhanetlerine yeni bir sayfa eklediler Ameliyat masasına yatan ünlü şarkıcı Lara, dudaklarını küçülttü Koronayı hafif atlatan çocuklarda görülen MIS-C hastalığında, ilk ölümcül vakalar görülmeye başlandı