Parmak İzi Filmi - Son Dakika

Parmak İzi Filmi

08.12.2013 14:00
Parmak İzi Filmi, System.String[]

Parmak İzi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Parmak İzi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Melanie, erkek arkadaşının ölümüne sebep olur. Sonrasında girdiği uyuşturucu komasının ardından kendisini rehabilitasyon merkezinde bulur. Tedaviden sonra ailesinin yanına dönmeye karar verir. Melanie’nin hayatının düzene girmesini isteyen ailesi Teksas’ta küçük bir kasabaya taşınır. Yeni yer ve yeni insanlar onun için iyi bir başlangıç olacaktır. Ama kız kardeşi Cyristal’ın kasabayla ilgili anlattığı tüyler ürpertici bir efsane, kendisine sosyal bir çevre kurmaya çalışan Melanie’nin kâbusu olur. Efsane, korkunç bir kazada ölen onlarca küçük çocukla ilgilidir. Buna göre, yıllar önce kazanın olduğu yerde ölen çocuklar, tren raylarının üstünde bekleyen arabaları elleriyle iterek, olabilecek her türlü tren kazasını önlüyordu. Bir gün parti dönüşü, çılgın arkadaşlarından biri bunu denemeye kalkar. Beklenen olmaz ama Melanie, rayların üstünde beyazlar içinde bir kız çocuğu görür. Peşinden gider ve onun harabeye dönmüş tren garının içinde bir yerlerde saklandığını fark eder. Çocukla ilgili araştırmaları derinleştikçe korkunç bir gerçekle karşılaşır. Kız aslında yıllar önce ölmüştür.

Yönetmen: Harry Basil

Senaryo: Harry Basil

Oyuncular: Lou Diamond Phillips, Andrew Lawrence , Josh Henderson , Kristin Cavallari , Leah Pipes

Filmin Türü: Korku, Gizem, Gerilim,

Orijinal Adı: Fingerprints

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 95 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Parmak İzi Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Parmak İzi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

1 buçuk yaşındaki Sakine, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Korona nedeniyle yoğun bakımda olan Yılmaz Vural'ın durumu iyiye gidiyor Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Gece öldürülen gencin cansız bedeni sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sabah saatlerinde bulundu Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı Turizm kenti Antalya'da aralık ayına günler kala yazdan kalma günler yaşanıyor Kayıp olarak aranan emekli emniyet müdürü, ölü bulundu