Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı - Son Dakika

Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı

22.11.2019 09:40

Katıldığı parti sonrası çıkışta objektiflere yakalanan Aleyna Tilki, giyim tarzıyla dikkat çekti. Tilki'nin yırtık çorabı ise herkesi şaşırttı.

Yaptığı her hareket ve paylaşımlarından sonra gündem olmayı başaran genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gece Asmalımescit'te düzenlenen bir deodorant markasının partisine katılan isimler arasındaydı.

YIRTIK ÇORAPLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Parti bittikten sonra mekan çıkışı görüntülenen Tilki, giyim tarzıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Partiden güneş gözlüğü ile çıkan Tilki ayaküstü gazetecilerin sorularını cevapladı. O sırada genç şarkıcının yırtılmış çorapları göze çarptı.

SEVGİLİ SORUSU SİNİRLENDİRDİ

Son günlerde özel hayatıyla da çok konuşulan Aleyna Tilki, aşk sorusuna sinirlendi. Habertürk'ün haberine göre, davete yakın arkadaşı ressam Haluk Akakçe ile gelen Tilki, gazetecilerin, "Sevgiliniz Kadir Bey size eşlik edecek mi?" sorusuna "Şu an anlaştığım yapım şirketinin heyecanını yaşıyorum. Bunu sormak çok hoş olmadı, çok önemli bir anlaşma yaptık. Çok heyecanlıyım" cevabını verdi.

Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı
Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı

Son Dakika Magazin Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Liverpool'lu Salah'ın ikinci koronavirüs test sonucu da pozitif Lille'den Burak ve Yusuf'a kritik maç öncesi destek: Macaristan karşısında arkanızdayız Son Dakika: Türkiye'de 18 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 116 kişi vefat etti, 4215 yeni vaka tespit edildi 14 yaşındaki çocuk koronavirüse yenik düştü Koronavirüsle ilgili dikkat çeken araştırma: Sigara içmek 3 kat daha fazla etkiliyor Yangında kül olan Vaniköy Camii imamının altınları evinde bulundu Spor spikeri, maç sonuçlarını okurken kırdı geçirdi! O anlar sosyal medyada gündem oldu Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na tehditlerini sürdürüyor: Sende yürek varsa beni öldürtsene