Paşaca Şelalesi tabiat parkı ilan edildi - Son Dakika

Paşaca Şelalesi tabiat parkı ilan edildi

Giresun'un Görele ilçesinde 199 hektar alana sahip Paşaca Şelalesinin Tarım ve Orman Bakanlığınca tabiat parkı ilan edildiği bildirildi.

Paşaca Şelalesi tabiat parkı ilan edildi, System.String[]

Giresun'un Görele ilçesinde 199 hektar alana sahip Paşaca Şelalesinin Tarım ve Orman Bakanlığınca tabiat parkı ilan edildiği bildirildi.

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ilçenin Beşirli, Şenlik ve Köprübaşı köyleri sınırları içinde serbest düşüş yönü ile Türkiye'nin en uzun şelalelerinden Paşaca Şelalesi'nin, Tarım ve Orman Bakanlığı nezdinde yaptıkları girişimler neticesinde tabiat parkı ilan edildiğini belirtti.

Öztürk, projenin Giresun'a kazandırılması için verdikleri desteklerden dolayı başta Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ekibine teşekkür etti.

Milletvekili Öztürk, Paşaca Tabiat Parkı'nın Giresun'a hayırlı olmasını diledi.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 13:21 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Paşaca Şelalesi tabiat parkı ilan edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Balıkesir Ayvalık'taki orman yangını kontrol altına alındı 12 yaşındaki kızı sahte şeyhin istismarına uğrayan anne ilk kez konuştu: Kızım "Anne size bir şey yapmasından korkuyorum" dedi "Bakımsızsın" diyerek eşini öldürdüğü iddia edilen İbrahim Tekin sessizliğini bozdu: 10 ay boşuna yattım Simpsonlar geleceği nasıl biliyor? Dünyanın merak ettiği sorunun iki cevabı var Alman otomotiv tedarikçileri 50 binin üstünde işçi çıkaracak Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Yol verme kavgasında sopa ve demir çubuklarla birbirlerine girdiler! O anlar kamerada 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti