Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı - Son Dakika

Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı

26.10.2020 18:54

Dağlık Karabağ'da Azerbaycan ordusu karşısında ağır kayıplar veren Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, Türkiye'ye iftira atmaktan geri kalmıyor. Paşinyan, bu kez Türkiye'nin bölgeye paralı asker yolladığı yalanına sarıldı.

Azerbaycan ordusunun, yaklaşık 30 yıldır işgal altında bulunan topraklarını kurtarmak amacıyla başlattığı operasyon karşısında adeta bozguna uğrayan Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, konuk olduğu Hindistan kanalında bir kez daha Türkiye'yi hedef aldı. Paşinyan, Türkiye'nin Dağlık Karabağ'a paralı asker yolladığı yalanına sarıldı.

"ATEŞKESİ ERMENİSTAN TARAFI BOZMADI"

Rusya'nın arabuluculuk çalışmaları kapsamında sağlanan ateşkese rağmen haydut Ermenistan'ın özellikle sivillerin bulunduğu bölgelere saldırıları devam etmişti. Konuya ilişkin canlı yayında açıklama yapan Paşinyan ateşkesi Ermenistan tarafının bozmadığını iddia etti.

PAKİSTAN HAKKINDA DA ASILSIZ İDDİALARDA BULUNDU

Hindistan ile Pakistan arasındaki çatışmaları da fırsata çevirmeye çalışan Paşinyan, Hindistan kanalında Pakistan hakkında da asılsız iddialarda bulunup işgal ettikleri Karabağ bölgesine Pakistan tarafından silahlı savaşçıların gönderildiğini söyledi.

Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı

Son Dakika Dünya Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları