Patlayan Su Şebekesi Kartpostallık Görüntü Oluşturdu - Son Dakika

Patlayan Su Şebekesi Kartpostallık Görüntü Oluşturdu

18.02.2017 12:54
Patlayan Su Şebekesi Kartpostallık Görüntü Oluşturdu, System.String[]

ERZURUM'un Oltu İlçesi'nde Yunus Soylu'ya ait müstakil evin bahçesindeki çeşmeye giden su şebekesinin soğuklar havanın etkisiyle patması sonucu kartpostalları aratmayan bir görüntü ortaya çıktı.

ERZURUM'un Oltu İlçesi'nde Yunus Soylu'ya ait müstakil evin bahçesindeki çeşmeye giden su şebekesinin soğuklar havanın etkisiyle patması sonucu kartpostalları aratmayan bir görüntü ortaya çıktı.

Oltu İlçesi'nin Aslanpaşa Mahallesi'ndeki Kaledibi'nde Yunus Soylu'ya ait bahçedeki içme suyu şebekesine ait boru, şiddetli soğuklar nedeniyle dondu ve patladı. Borudan yukarı doğru fışkıran su 2 metrelik buzdan sütun oluşturdu. Çevreye sıçrayan sular, kuru ağaç üzerinde buz sarkıtlar oluşturdu. Sabah bahçeye gittiğinde gördüğü manzara karşısında bir hayli şaşıran Soylu, şunları söyledi:

"Yazlık olarak kullandığımız evi kontrole gittiğimde buz sütün ve sarkıtları görünce çok şaşırdım. Bu yıl kış oldukça sert geçiyor. Birçok yerde su boruları ve saatleri soğuktan dolayı patladı. Bahçede kullandığım su hortumu da gece soğuktan dolayı patlamış. Sabah geldiğimde patlayan hortumun bulunduğu yerde böyle ilginç bir buz kütlesi gördüm. Buzdan sütunu merak edenler, bahçeye geldiklerinde gördükleri bu ilginç manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bahçenin güzelliğini gören gelip fotoğraf çekiliyor."

- Erzurum

Patlayan Su Şebekesi Kartpostallık Görüntü Oluşturdu
Patlayan Su Şebekesi Kartpostallık Görüntü Oluşturdu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Patlayan Su Şebekesi Kartpostallık Görüntü Oluşturdu - Son Dakika


Son Dakika

Maradona'nın ölümündeki korkunç şüphe sonrası savcılık soruşturma başlattı İkizler burcundaki tutulma, sizi nasıl etkileyecek? Ünlü Astrolog Aysun Koç anlattı 13 yaşındaki Mert, çektiği çakmak gazından öldü! Acılı baba sebep olanlara isyan etti Bahçe teline değen boruyu istemeyen komşuya vatandaştan tepki: Sizin komşuluğunuz bu mu? Eski MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan'dan Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edilmesine tepki Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Sarıgün kendini böyle savundu: Nasıl olduğunu unuttum Bursa'da feci kaza! Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1'i çocuk 2 ölü, 3 ağır yaralı Kasım ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri 4 Aralık'ta yapılacak